"Ajax" ir "AZ" toliau barsto taškus © Eurofootball.lt
Prieš pat Naujuosius metus Olandijoje vyko 20 "Eredevisie" čempionato rungtynės, kuriose užfiksuota keletas netikėtumų.

Amsterdamo "Ajax" bei Alkmaro "AZ" ir toliau barsto taškus. Sostinės vienuolikė išvykoje lygiosiomis sužaidė su Nijmegeno "NEC". "Ajax" pirmavo po Kenneth Perezo įvarčio antrajame kėlinyje, tačiau "NEC" per dvi minutes sugebėjo įmušti du įvarčius ir įsiveržti į priekį. Bet persvara šeimininkai džiaugėsi neilgai - jau po minutės "Ajax" pelnė atsakomąjį įvartį.

"AZ" taip pat tik lygiosiomis namie sužaidė su Kerkradės "Roda", kuri mačą baigė dešimtyje. Andresas Operis pirmajame kėlinyje įmušė įvartį, tačiau po pertraukos Barry Opdamas rezultatą išlygino. Operis pasižymėjo dar kartą, tačiau netrukus už antrą geltoną kortelę buvo išvarytas iš aikštelės. Tašką "AZ" iškovojo mačo pabaigoje, kuomet pasižymėjo Danny Koevermansas.

Pergalę iškovojo Eindhoveno "PSV", kurie 2-1 nugalėjo autsaiderius "Den Haag".

Turo statistika

"Excelsior" 1 - 3 "Feyenoord"
31' [0 - 1] D. Buijs
40' [0 - 2] N. Hofs
50' [0 - 3] S. Huysegems
81' [1 - 3] J. Voskamp

"NEC" 2 - 2 "Ajax"
62' [0 - 1] K. Perez
76' [1 - 1] R. Denneboom
78' [2 - 1] P. Wisgerhof
80' [2 - 2] Gabri

"PSV" 2 - 1 "Den Haag"
33' [1 - 0] P. Kluivert
48' [2 - 0] J. Farfan
78' [2 - 1] W. Verhoek

"Heerenveen" 0 - 0 "Utrecht"

"RKC" 0 - 2 "Groningen"
25' [0 - 1] K.v.d. Laak (iš 11 m. baudinio)
48' [0 - 2] E. Nevland

24' H. Mulder ("RKC") pašalintas iš aikštės

"Sparta" 3 - 0 "Twente"
24' [1 - 0] S. Polak (iš 11 m. baudinio)
31' [2 - 0] R. Bouaouzan
88' [3 - 0] I. Cvetkov

57' O. Bakkal ("Twente") pašalintas iš aikštės

"AZ" 2 - 2 "Roda"
23' [0 - 1] A. Oper
65' [1 - 1] B. Opdam
67' [1 - 2] A. Oper
84' [2 - 2] D. Koevermans

79' A. Oper ("Roda") pašalintas iš aikštės

"Heracles" 2 - 2 "Vitesse"
8' [0 - 1] D. Lazovic
36' [1 - 1] R. Klavan
40' [2 - 1] R.D.S. Everton
71' [2 - 2] F. Benson