Bundesligoje - lyderių pergalės © Eurofootball.lt
Ir toliau atkakli kova vyksta Vokietijos nacionaliniame čempionate – šeštadienis visiems rungtyniavusiems Bundesligos lyderiams buvo sėkmingas taigi beveik pasibaigus pirmojo rato kovoms nėviena ekipa nėra įgijusi ryškesnės persvaros.

Savų sirgalių nervus ilgiausiai tampė šį sezoną į lyderių gretas sugrįžęs "Stuttgart" klubas, kuriam tik pačioje mačo pabaigoje pavyko išplėšti pergalę prieš autsaiderius "Bochum". Vienintelį mačo įvartį pelnė po keitimo pasirodęs M.Strelleris, 87-ąją minutę pasinaudojęs neužtikrintu "Bochum" vartininko žaidimu ir pasiuntęs kamuolį į vartus.

Po pergalės Štutgarto komanda užima antrąją vietą tašku atsilikdami nuo lyderio "Werder". Brėmeno klubas šeštadienio mače išliejo visą pykti po nesėkmingo mačo Čempionų lygoje ir svečiuose net 6-2 "pervažiavo" šeimininkų Frankfurto "Eintracht" ekipą. Verta pažymėti, jog net tris įvarčius šiame mače pelnė gynėjas iš Brazilijos Naldo. Įspūdinga pergalė leido rezultatyviausiam Vokietijos klubui vėl tapti vienvaldžiais lygos lyderiais, tačiau jau sekmadienį juos gali pasivyti "Schalke" klubas.

Daug labiau padirbėti teko titulą ginantiems "Bayern" futbolininkams, paskutiniame šių metų namų mače 2-1 palaužusiems naujokus "Cottbus". Miuncheno klubas įgijo pranašumą prieš pat pertrauką – svečių vartininkas Tomislavas Piplica nesėkmingai bandė kumščiu atmušti B.Schweinsteigerio smūgį ir nukreipė kamuolį į savų vartų tinklą.

Netrukus po pertraukos "Cottbus" atstatė lygybę, bet "Bayern" jau po minutės vėl pirmavo, kai įvartį galva, po B.Schweinsteigerio baudos smūgio, pelnė gynėjas D.van Baytenas. Šiemet itin stiprią konkurenciją kovoje dėl titulo sutikęs "Bavarų" klubas nuo lyderių "Werder" atsilieka trimis taškais.

Savo įspūdingą lygiųjų seriją pratęsė "Nurnberg", šįkart taikiai 0-0 sužaidę su autsaideriais "Hamburger" ir pasidalinę po tašką. Vieną tašką iškovojo ir paskutiniąją vietą užimantys "Mainz" futbolininkai, svečiuose mačą su "Gladbach" baigę 1-1.

Visi rezultatai

"%c00008" 2 - 1 "%c00105"
22' [0 - 1] Marko Pantelic
33' [1 - 1] Paul Freier
80' [2 - 1] Marko Babic

89' Sofian Chahed ("Hertha") pašalintas iš aikštes

"%c00001" 2 - 1 "%c00309"
42' [1 - 0] Bastian Schweinsteiger
53' [1 - 1] Steffen Baumgart
54' [2 - 1] Daniel van Buyten

"%c00027" 1 - 0 "%c00010"
87' [1 - 0] Marco Streller

"%c00257" 2 - 6 "%c00016"
3' [0 - 1] Naldo
4' [1 - 1] Marco Russ
11' [1 - 2] Daniel Jensen
31' [1 - 3] Naldo
48' [1 - 4] Naldo
81' [2 - 4] Sotiris Kyrgiakos
86' [2 - 5] Jurica Vranjes
90' [2 - 6] Diego

"%c00103" 1 - 1 "%c00209"
17' [1 - 0] Christian Demirtas (i savo vartus)
89' [1 - 1] Ranislav Jovanovic

"%c00024" 0 - 0 "%c00208"

"%c00088" 1 - 1 "%c00210"
67' [0 - 1] Marcel Ndjeng
68' [1 - 1] Thomas Brdaric