"Blackburn" keliems mėnesiams neteko J.Robertso © Eurofootball.lt
Kaip patvirtino „%c00056“ vyriausiasis treneris Markas Hughesas, kad Grenados rinktinės ir „Blackburn“ klubo puolėjui Jasonui Robertsui (%p04675) sekmadienį vykusiose Anglijos „Premier“ lygos mače su „West Ham“ lūžo pėda ir dėl to jis negalės žaisti nuo trijų iki keturių mėnesių.

28-erių metų J.Robertsas rungtynėse su „West Ham“, kurias „Blackburn“ pralaimėjo rezultatu 2-1, po susidūrimo su vienu iš „plaktukų“ žaidėjų griuvo ant žemės ir sužaidęs vos 28-erias minutes privalėjo palikti aikštę, o jį pakeitė vasarą iš „Charlton“ klubo įsigytas puolėjas Francisas Jeffersas.

„Buvo labai nesėkminga diena. Mes praradome Jasono Robertsą ilgam laikui“, - kalbėjo treneris M.Hughesas. – „Jasonui lūžo pėdos kaulas ir dėl šios priežasties jis nerungtyniaus tris ar keturis mėnesius“.

Paklaustas apie rungtynes, M.Hughesas atsakė: „Mes atvykome čia su didelėmis viltimis nugalėti. Mūsų planas buvo gretai perimti iniciatyvą ir užlaužti „West Ham“ ekipą, bet tai padaryti mums deja nepavyko“, - apgailestavo treneris. - „Daug daugiau nuveikėme antrame kėlinyje, bet jų pelnytas antrasis įvartis sužlugdė mums bet kokias viltis laimėti šį mačą“.

Šis pralaimėjimas nutraukė „Blackburn“ ekipos nepralaimėtų trijų rungtynių seriją, o „West Ham“ ekipa po aštuonių iš eilės nelaimėtų varžybų įsirašė tris labai svarbius taškus bei turbūt išsaugojo vyr. trenerio Alano Pardew postą.

Šią vasarą „Blackburn“ J.Robertsą įsigijo iš „Wigan“ ekipos ir su juo pasirašė ketverių metų sutartį, o Anglijoje gimęs puolėjas vilkėdamas „Wigan“ marškinėlius per 93 susitikimus pelnė 37 įvarčius.