"Real Sociedad" atleido trenerį © Eurofootball.lt
Po prasto sezono starto San Sebastiano "%c00091" iš vyriausiojo komandos trenerio pareigų atleido ispaną Jose Mari Bakero. Paskutiniu lašu klubo vadovybės kantrybės taurėje tapo trečiadienį pirmosiose Karaliaus taurės rungtynėse su "Malaga" patirtas sutriuškinimas 4-1.

"Taryba nusprendė nutraukti Jose Mari Bakero kontraktą," - lakoniškai pranešė Ispanijos klubas savo internetinėje svetainėje.

Baskijos klubas sezoną pradėjo tragiškai ir per septynis turus surinkę vos du taškus užima paskutinę vietą turnyrinėje lentelėje.

Nors klubas dar neįvardino, kas pakeis J.M.Bakero, kuris tapo pirmuoju šiais metais atleistu Ispanijos čempionato komandos treneriu, tačiau favoritu užimti postą laikomas buvęs Barselonos "Espanyol" ir Vigo "Celta" strategas Miguelis Angelis Lotina.

Buvęs klubo žaidėjas J.M.Bakero prie "Real Sociedad" vairo stojo praėjusį kovą, kai dėl prastų rezultatų buvo atleistas Gonzalo Arconada. Tuomet komanda buvo iškritimo zonoje, tačiau sugebėjo išsikapstyti ir finišuoti šešioliktoje turnyrinės lentelės vietoje.

Buvęs Ispanijos rinktinės žaidėjas J.M.Bakero aštuonis metus žaidė "Real Sociedad" ir devintojo dešimtmečio pradžioje tapo Ispanijos čempionu. 1988 metais jis perėjo į "Barcelona", su kuria keturis kartus tapo Ispanijos čempionu bei laimėjo Taurių laimėtojų taurę bei Europos taurę.

Trenerio karjerą jis pradėjo kaip Louiso van Gaalio bei Llorenco Serra Ferrero asistentas "Barcelona" trenerių štabe, o vėliau tapo Meksikos ekipos "Puebla" vyriausiuoju treneriu.