"Spartak" dramatiškoje kovoje laimėjo prieš "Dinamo" © Eurofootball.lt
Trečiadienį vakare buvo sužaisti likę septyni 24-ojo Rusijos "Premier" lygos turo susitikimai. Lyderis "CSKA" nepaisant galutinio rezultato gana nesunkiai nugalėjo "Moskva" ir išsaugojo savo poziciją, "Zenit" gavo didelį antausį Kazanėje, "Spartak" dramatiškoje kovoje laimėjo prieš "Dinamo", o "Lokomotiv" ir toliau barsto taškus.

Pirmieji susitiko Vladivostoko "Luch-Energia" bei Tomsko "Tom". "Tom" nė kiek nesidrovėjo ir iš karto ėmėsi aktyvių veiksmų, tačiau pirmieji po devynių minučių praleido įvartį.
"Luch" įmušęs įvartį ėmė kontroliuoti žaidimą ir tik pirmojo kėlinio viduryje "Tom" kuriam laikui perėmė iniciatyvą. Tačiau vis tik šeimininkų atakos buvo pavojingesnės ir vienoje iš jų "Tom" gynėjui A. Skerlai reikėjo daug pasistengti, kad išmušti kamuolį nuo vartų linijos.

Po pertraukos vaizdas aikštėje nesikeitė. Atrodo, kad iniciatyvą šeimininkų rankose, tačiau daug netikslių perdavimų ir beprasmio judėjimo. Vienoje iš retesnių atakų "Luch" žaidėjas R. Monariovas pabėgo nuo "Tom" gynybos, bet nesugebėjęs apgauti vartininko dėl viso pikto nukrito baudos aikštelėje. Teisėjas iš karto skyrė abejotiną [link="http://videogoals2006.narod.ru/russia2006_23_luch_tom_2-0.zip"]11 m. baudinį[/link], kurį šaltakraujiškai realizavo B. Adžindžalas.

Po dviejų minučių teisėjas skyrė 11 m baudinį į šeimininkų vartus, tokiu būdu grąžino skolą "Tom" komandai. 11 m baudinį sėkmingai realizavo P. Pogrebniakas.

Per likusį rungtynių laiką komandos apsikeisdavo atakomis tačiau tai nepakeitė rungtynių eigos. Rezultatu 2-1 nugalėjo Vladivostoko "Luch".

Rostove susitiko vietos "Rostov" ir pastaruoju metu stabiliai renkantis taškus Permės "Amkar". Šeimininkai iš karto pasiėmė iniciatyvą į savo rankas, o štai svečių uždavinys buvo nepraleisti ir esant galimybei kontratakuoti.

Tokiu būdu praėjo pirmas bei antras kėliniai, tik antrojo kėlinio pabaigoje po "Amkar" žaidėjo aukšto perdavimo į "Rostov" baudos aikštelę legionierius iš Bulgarijos M. Kuševas pelnė įvartį.

Tai netenkino "Rostov" žaidėjų ir per pridėta laiką S. Gognijevas išlygino rezultatą. Šis žaidėjas taip džiaugėsi, jog gavo antrą geltoną kortelę ir buvo pašalintas iš aikštės. Mačas pasibaigė rezultatu 1-1 ir komandos pasidalino po tašką.

Samaroje pas "Krylja Sovetov" svečiavosi Ramenskojės "Saturn". Mačo pradžia pasižymėjo tuo, kad šeimininkų komandos žaidėjai į aikštelę išėjo su marškinėliais, ant kurių puikavosi užrašas – "Mes už G. Gadžijevą". Tokiu būdu žaidėjai parodė, kurią pusę palaiko šiuo metu klube vykstančiame konflikte - ekipos trenerį.

Turbūt tai buvo vienas iš pagrindinių įvykiu lėtame ir nuobodžiame susitikime, kuriame abi komandos praradusios motyvacija žaidė be ugnies. "Krylja Sovetov" buvo įmušę įvartį, tačiau teisėjas užfiksavo nuošalę. Nieko nelemiantis susitikimas pasibaigė nuliniu rezultatu.

Maskvoje susitiko "CSKA", kuris praėjusiame ture Permėje parardo du taškus, bei po pralaimėjimo Kazanėje norintis reabilituotis "Moskva". "Moskva" iš karto suorganizavo pavojingą ataką, tačiau šeimininkų vartus išgelbėjo I. Akinfejevas.

Tai pažadino "CSKA" futbolininkus ir jie iš karto perėmė iniciatyvą. "CSKA" šeimininkavo "Moskva" pusėje, tačiau pavojingų progų beveik nesukurdavo, o jas sukūrę neišnaudodavo.

Galiausiai J. Žirkovui pavyko puikus aukštas perdavimas iš kairiojo krašto, po kurio V. Love galva pelnė įvartį. Atrodė, kad "Moskva" dar kartą teks pralaimėti stambiu rezultatu. Tačiau jiems pagelbėjo silpnokai tą dieną atrodantys "CSKA" gynėjai ir netrukus po praleisto įvarčio svečiai išlygino rezultatą.

Po praleisto įvarčio "CSKA" vėl užgulė "Moskva" vartus. Tuo tarpu "Moskva" kontratakavo ir pati praleido įvartį. Šį kartą puikų perdavimą atliko D.Carvalho, po kurio vėl tas pats V. Love pelnė antrąjį "CSKA" įvartį.

Antrojo susitikimo dalis buvo nuobodesnė. "CSKA" daugiau kontroliavo kamuolį ir turėjo porą progų pelnyti įvartį, bet rezultatas taip ir liko 2-1 šeimininkų naudai.

Kazanėje "Rubin" skėlė skambų antausį Sankt Peterburgo "Zenit". Per visas rungtynes žvaigždės iš "antrosios" Rusijos sostinės nesukūrė nė vienos pavojingos progos. Tuo tarpu "Rubin" pirmajame kėlinyje pelnė vieną, o antrajame du įvarčius ir rezultatu 3-0 nugalėjo. Tai jau antra iš eilės stambi "Rubin" pergalė.

Maskvoje santykius aiškinosi vietos "Spartak" bei "Dinamo". "Dinamo" nutarė, jog nėra prastesnė komanda nei "Torpedo", kuri sugebėjo lygiosiomis sužaisti su "Spartak", ir iš karto puolė atakuoti. Tuo tarpu "Spartak" tik bandė suderinti atakos veiksmus.

"Dinamo" niekas neišėjo, o štai "Spartak" atakos mechanizmas susiderino ir davė savo vaisių. Buvo skirtas baudos smūgis link "Dinamo" vartų, po jo sekė aukštas perdavimas, ir Ž. Karčemarskui nesėkmingai išbėgus iš vartų ir nepasiekus kamuolio įvartį galva pelnė R. Pavliučenka.

Po praleisto įvarčio "Dinamo" žaidimas stabtelėjo, tačiau "Spartak" tuo nepasinaudojo. Visgi po kiek laiko "Dinamo" atsigavo ir išlygino įvartį. Per likusį pirmojo kėlinio laiką puikios progos neišnaudojo F. Cavenaghi.

Antrasis kėlinys prasidėjo nuo to, kad buvo pašalintas "Spartak" žaidėjas ir po kurio laiko Derlėjus išvedė "Dinamo" į priekį. Būdamas mažumoje "Spartak" toliau atakavo ir ne itin užtikrintai sužaidus Ž.Karčemarskui po kelių smūgių iš eilės rezultatą išlygino kamuolį į vartus iš arti nukreipęs D.Bojarincevas.

Po penkių minučių tas pats Ž. Karčemarskas suklydo ir "Dinamo" gynėjui J. Narde sužaidus ranka pastarasis buvo pašalintas iš aikštė, o teisėjas skyrė 11 m baudinį į "Dinamo" vartus. Nors "Dinamo" vartininkas lietė kamuolį pasiųstą nuo 11 m žymos, šis nuo virpsto vis tiek [link="http://vgoal2006.narod.ru/russia2006_24_spartak_dinamo_3-2.zip"]įskriejo į vartus[/link].

"Dinamo" stengėsi lyginti rezultatą, tačiau jiems trūko tikslumo ir rezultatu 3-2 nugalėjo "Spartak".

Paskutiniame turo mače susitiko Maskvos "Lokomotiv" nesugebėjo nugalėti "Torpedo" ir rungtynės baigėsi rezultatu 0-0. "Torpdeo" tai jau antros lygiosios su čempionato lyderiais.

24 turo trečiadienio rungtynių statistika

"%c00287" 2 – 1 "%c00221"
9’ [1 - 0] Konstantin Lobov
76’ [2 - 0] Beslan Adzhindzhal (11 m)
78’ [2 - 1] Pavel Pogrebnyak (11 m)

A. Skerla ("Tom") žaidė visas rungtynes.

"%c00115" 1 – 1 "%c00120"
87’ [0 - 1] Martin Kushev
90’ [1 - 1] Spartak Gogniyev

90’ S. Gogniyev ("Rostov") už antrą geltoną kortelę pašalintas iš aikštės.

"%c00113" 0 – 0 "%c00111"

E. Raziulis ("Krylja Sovetov") rungtynėms registruotas nebuvo, o R. Džiaukštas ir E. Česnauskis (abu - "Saturn") žaidė visas rungtynes.

"%c00072" 2 – 1 "%c00118"
25’ [1 - 0] Vagner Love
31’ [1 - 1] Roman Adamov
45’ [2 - 1] Vagner Love

85’ P. Stoika ("Moskva") už antrą geltoną kortelę pašalintas iš aikštės.

D. Šemberas ("CSKA") žaidė nuo 46-osios rungtynių minutės.

"%c00074" 3 – 0 "%c00073"
9’ [1 - 0] Alejandro Dominguez
67’ [2 - 0] Selim Ben Achour
77’ [3 - 0] Alejandro Dominguez

E. Majus ("Zenit") rungtynėms registruotas nebuvo.

"%c00114" 3 – 2 "%c00110"
20’ [1 - 0] Roman Pavlyuchenko
35’ [1 - 1] Danni
58’ [1 - 2] Derlei
75’ [2 - 2] Denis Boyarintsev
80’ [3 - 2] Mozart (11 m)

51’ Geder ("Spartak"), 78’ Jean Narde ("Dinamo") už antrą geltoną kortelę pašalinti iš aikštės .

I. Dedura ("Spartak") rungtynėms registruotas nebuvo. Ž. Karčemarskas ("Dinamo") žaidė visas rungtynes, o traumuotas R. Poškus ("Dinamo") registruotas nebuvo.

"%c00075" 0 – 0 "%c00112"