"Milan" prarado dar du taškus © Eurofootball.lt
Šeštadienį Italijos čempionate buvo sužaistos dvejos 6 turo rungtynės. „Milan“ ketvirtą kartą iš eilės nesugebėjo įveikti savo varžovų, tuo tarpu „Siena“ nugalėjo savo varžovus, kurie žaidė devyniese.

„Milan“ pagaliau, po trejų rungtynių pertraukos, sugebėjo įmušti įvartį, tačiau šis klubui atnešė vos tašką. Milano klubas išvykoje nesugebėjo įveikti „Sampdoria“ ekipos. Rungtynės baigėsi lygiosiomis 1-1.

Šeimininkai, kurie tik praeitame ture nutraukė savo 17 rungtynių iš eilės be pergalės seriją, pirmieji šiose rungtynėse pelnė įvartį. Mirko Pieri prasiveržė kairiuoju aikštės kraštu ir skersavo kamuolį link vartų, kur niekieno nesaugomas stovėjo Emiliano Bonazzoli. Italas smūgiavo kamuolį galva ir „Milan“ vartininkas Dida tegalėjo akimis palydėti tinklą skrodžiantį kamuolį.

„Milan“ visgi sugebėjo išlyginti rezultatą, tačiau tai klubas padarė ginčytinomis aplinkybėmis. Kampinio metu skriejantį kamuolį „Sampdoria“ gynėjai išmušė už baudos aikštelės ribų. Tačiau ten prie jo atsidūrė svečių saugas Cristianas Brocchi ir smūgiavo į vartus. Skriejantį kamuolį lietė Kakha Kaladze ir šis įskriejo į vartus. „Sampdoria“ gynėjai iškarto užsipuolė arbitrą, kadangi jų manymu, kamuolį gruzinas lietė kairiąja ranka.

Kitose, ne ką mažiau emocingose rungtynėse, „Siena“ namuose pratęsė gerą sezono pradžią rezultatu 3-1 įveikdama „Messina“ klubą. Šiose rungtynėse iš aikštės buvo pašalinti trys žaidėjai.

20 minutę svečiai kiek netikėtai išsiveržė į priekį. „Siena“ gynėjas Christianas Molinaro savo komandos baudos aikštelėje pargriovė varžovą Christianą Rigano ir teisėjas nedvejodamas paskyrė 11 metrų baudinį, kurį realizavo pats C.Rigano.

Visgi prieš pat pertrauką Abdoulay Konko sugebėjo išlyginti rezultatą, atstatydamas rungtynėse pusiausvyrą. Vos nuskambėjus teisėjo švilpukui, skelbiančiam kėlinio pabaigą, už ginčus su arbitru raudoną kortelę prieš save išvydo „Messina“ žaidėjas Nicolas Cordova.

69 minutę svečiai atsidūrė dar keblesnėje situacijoje, kadangi iš aikštės buvo išvarytas dar vienas šios ekipos žaidėjas – Carmine'as Coppola, išgirdęs švilpuką, skelbiantį nuošalę, supyko ant teisėjo ir spyrė kamuolį. Už tai žaidėjas gavo antrąją savo geltoną kortelę ir turėjo palikti aikštę.

Visgi 88 minutę šeimininkų kiekybinė persvara kiek sumažėjo, kadangi iš aikštės už dar vieną ginčą su teisėju buvo pašalintas „Siena“ gynėjas Vincentas Candela. Tačiau tai, atrodo, nuteikė šio klubo žaidėjui kovai ir šie po dvejų minučių persvėrė rezultatą. Daniele Gastaldello skersuotą kamuolį Mario Frick galva pasiuntė į vartus, pelnydamas ketvirtąjį savo įvartį šiame sezone.

Šeimininkai dar spėjo įmušti ir trečiąjį įvartį. „Messina“ vartininkas Marco Storari atsaugojo Erjono Bogdani smūgiuotą kamuolį, tačiau prie šio pirmasis atsidūrė „Siena“ žaidėjas Francesco Cozza ir pasiuntė kamuolį į vartus. Tai buvo pirmoji „Siena“ namų pergalė nuo kovo 11 dienos.

Šeštadienio rungtynių rezultatai:

“%c00070” 1 – 1 “%c00062”
69` [1 – 0] Emiliano Bonazzoli
84` [1 – 1] Kakhaber Kaladze

“%c00080” 3 – 1 “%c00214”
20` [0 – 1] Christian Rigano (11m)
45` [1 – 1] Abdoulay Konko
90` [2 – 1] Mario Frick
90` [3 – 1] Francesco Cozza

46` Nicolas Cordova („Messina“), 69` Carmine Coppola („Messina“), 88` Vincent Candela („Siena“) pašalinti iš aikštės