Naujokas "Aachen" laikinai tapo lyderiu © Eurofootball.lt
Penktadienį vėlyvą vakarą įvyko pirmosios Vokietijos "Bundesligos" čempionato 7-ojo turo rungtynės. Mainzo mieste vietos "Mainz" priėmė lygos naujokus "Aachen". Šį sezoną kol kas puikų futbolą demonstruojantys "Aachen futbolininkai išvykoje rezultatu 3-1 sugebėjo nugalėti į penkioliktąją poziciją nusiritusį "Mainz" ir su dvylika taškų tapo vienvaldžiais čempionato lyderiais.

"%c00209" 1 – 3 "%c00308"
29‘ [1 – 0] Marco Rose
33‘ [1 – 1] Thomas Stehle
38‘ [1 – 2] Sascha Rosler
78‘ [1 – 3] Marius Ebbers

Pirmojo įvarčio žiūrovams teko laukti apie pusvalandį, kai 29-ąją minutę "Mainz" gynėjas Marco Rose atėmė kamuolį iš "Aachen" žaidėjo ir tiksliu smūgiu išvedė savo ekipą į priekį.

Tačiau svečiai greitai pabudo ir pelnė išlyginamąjį įvartį. 33-iąią minutę po pakelto kampinio "Aachen" saugas Thomasas Stehle galva nuginklavo šeimininkų vartų sargą Dimo Wache`ą. Dar po penkių lygos naujokai įsiveržė į priekį, kai 38-ąją minutė tolimu smūgiu iš kairiojo krašto pasižymėjo Sascha Rosleris.

"Mainz" puolė atakuoti, tačiau neišnaudojo kelių realių progų įvarčiui pelnyti. "Neįmuši tu – įmuša tau". Antrame kėlinyje šia taisyklę priminė puolėjas Mariusas Ebbersas, kuris susižaidė "sienele" su nauju ekipos žaidėju Janu Schlaudraffu ir 78-ąją minutę "palaidojo" "Mainz" viltis išplėšti bent lygiąsias šiose varžybose.

Lygos naujokai iškovojo jau ketvirtąją pergalę šiose Vokietijos pirmenybėse ir jir dar nėra patyrę palaimėjimo kartėlio. Tačiau net penkios komandos, turinčios po 10 taškų, "Aachen" klubą gali išstumti iš pirmosios vietos, o artimiausi persekiotojai Berlyno "Hertha" ir Miuncheno "Bayern" tarpusavyje susikaus šeštadienį.