Olandijos pirmenybėse lyderiai prarado taškus © Eurofootball.lt
Vakar vyko paskutiniosios penkerios ketvirto Olandijos "Eredevisie" čempionato rungtynes, kuriose didžiausią netikėtumą pateikė Kerkradės "Roda JC" ekipa, namie 2-0 įveikusi Amsterdamo "Ajax", kuriam tai buvo pirmieji prarasti taškai. Po šio pralaimėjimo Amsterdamo ekipa smuktelėjo į 4 vietą, į priekį praleisdama tiek "Roda", tiek "Groningen" ekipas.

Čempionato lyderiais tapo taip pat pirmuosius taškus praradę Alkmaro "AZ" futbolininkai, kurie namie taip pat pakankamai netikėtai lygiosiomis sužaidė su "Utecht", nors iki pat mačo pabaigos atsilikinėjo.

Šalies čempionai Eindhoveno "PSV" namie 2-1 nugalėjo Roterdamo "Feyenoord", "Heerenveen" nesunkiai palaužė vienus autsaiderių Nijmegeno "NEC", o "Groningen" tik paskutinėmis minutėmis išplėšė pergalę Roterdame prieš vietos "Sparta".

Penktadienio ir šeštadienio rezultatai

Sekmadienio rezultatai

"%c00128" 2 - 1 "%c00270"
7' [1 - 0] J. Farfan
42' [2 - 0] R. Alex
45' [2 - 1] J.D. Guzman

"%c00302" 2 - 0 "%c00138"
9' [1 - 0] D.d. Fauw
65' [2 - 0] A. Oper

"%c00172" 2 - 2 "%c00304"
14' [0 - 1] B. NKufo (iš 11 m.).
57' [1 - 1] S. Arveladze
81' [1 - 2] S. Touma
88' [2 - 2] M. Dembele

"%c00181" 3 - 0 "%c00300"
29' [1 - 0] A. Alves
64' [2 - 0] L. Nilsson
77' [3 - 0] D. Pranjic

"%c00274" 0 - 1 "%c00299"
88' [0 - 1] S. Seedorf