Italijoje po 2 turų pirmauja "Palermo" ir "Roma" © Eurofootball.lt
Sekmadienį, rugsėjo 17 dieną, Italijos čempionate buvo žaidžiami likusieji 2 turo susitikimai. Čempionato lyderiais tapo antrąsias pergales iškovoję „Palermo“ bei „Roma“, tuo tarpu „Lazio“ bei „Fiorentina“ patyrė antrąsias nesėkmes iš eilės ir vėl nesugebėjo sumažinti savo taškų deficito.

„Palermo“ ekipa kiek netikėtai išvykoje 2-1 įveikė „Lazio“ futbolininkus. Svečiai į priekį išsiveržė jau 10-ają minutę, kuomet po Fabio Simplicio perdavimo vienas prieš vartininką atsidūrė klubo puolėjas Davidas Di Michele ir perkėlė kamuolį per bejėgį sostinės ekipos vartininką. Tas pats žaidėjas po pusvalandžio įmušė ir antrąjį savo komandos įvartį. Kamuolį į vartus puolėjas pasiuntė panašiu stiliumi, tik šįkart perdavimą gavo iš Roberto Guana.

Antrajame kėlinyje „Lazio“ desperatiškai bandė įmušti įvartį ir jų spaudimas atsipirko 73 minutę, kuomet Tommaso Rocchi pasiuntė kamuolį vartininkui tarp kojų į vartus. Po aštuonerių minučių sostinės klubas beveik išlygino rezultatą, tačiau Mauri smūgis skriejo pro šalį ir Romos klubas nesugebėjęs išlyginti rezultato, patyrė antrąjį pralaimėjimą iš eilės.

„Roma“ klubas pratęsė puikią savo formą, išvykoje rezultatu 3-1 įveikusi „Siena“ ekipą. 28 minutę susiklostė pirmasis šeimininkams nepalankus epizodas – už pražangą prieš varžovą iš aikštės buvo išvarytas klubo žaidėjas Ezio Brevi.

Tačiau visi įvarčiai buvo įmušti antrajame kėlinyje. Vos prasidėjus antrajam kėliniui, gavęs Simone Perrotos perduotą kamuolį, Rodrigo Taddei išvedė sostinės klubą į priekį. Praėjus 25 minutėms, savo komandos pergalę užtikrino naujais pirkinys Davidas Pizarro, dar kartą nuginklavęs „Siena“ vartininką. Nors likus keturioms minutėms iki rungtynių pabaigos šeiminkų žaidėjas Mariano Frick įmušė atsakomąjį įvartį, abejones dėl rungtynių baigties vos po minutės išsklaidė „Roma“ puolėjas Stefano Okaka.

„Fiorentina“ ir toliau išlieka su 19 taškų deficitu turnyrinėje lentelėje, kadangi svečiuose 0-1 nusileido „Livorno“ klubui. Šeimininkams pergalę atnešė 58 minutę kampinio metu pelnytas Cristiano Lucarelli įvartis. Likus šešioms minutėms iki rungtynių pabaigos, iš aikštės buvo išvarytas „Fiorentina“ žaidėjas Manuelis Pasqual. Lietuvis Tomas Danilevičius rungtynėse nežaidė.

„Empoli“ ir „Chievo“ pasidalino po tašką rungtynėse, kurios baigėsi 1-1. Veronos klubas puikiai pradėjo rungtynes, 15 minutę kampinio metu išsiverždami į priekį. Tačiau po trejų minučių klubo reikalai gerokai komplikavosi – raudona kortelė buvo parodyta ekipos saugui Luciano. Kiekybine persvara pasinaudoję „Empoli“ antrajame kėlinyje sugebėjo išlyginti rezultatą, po to kai kamuolį į vartus pasiuntė Igli Vannucchi.

Po nesėkmės patirtos pirmajame ture, atsigavo „Udinese“ klubas, rezultatu 2-0 namie įveikęs „Torino“. 25 minutę Antonio Di Natale smūgio nesugebėjo atsaugoti svečių vartininkas Christianas Abbiati ir rezultatas tapo 1-0. Praėjus 20-iai minučių po antrojo kėlinio pradžios, Udinės klubas užsitikrino sau tris taškus, kai įvartį pelnė jaunasis brazilas Felipe.

Autsaiderių rungtynėse „Ascoli“ paskutinėmis rungtynių minutėmis išsigelbėjo nuo pralaimėjimo „Messina“ klubui ir išplėšė lygiąsias 1-1. Nuo 62 minutės „Messina“ pirmavo po Christiano Riggano įvarčio, tačiau likus trejoms minutėms iki rungtynių pabaigos rezultatą išlygino pirmąjį įvartį „Serie A“ įmušęs Giampietro Perrulli.

Tuo tarpu naujokų rungtynės tarp „Catania“ ir „Atalanta“ baigėsi nuobodžiomis lygiosiomis 0-0.

Vienas iš čempionato favoritų „Milan“ išvykoje rezultatu 2-0 įveikė „Parma“ ekipą. Praėjus 25 minutėms nuo rungtynių pradžios, savo komandą į priekį išvedė olandas Clarence`as Seedorfas, o pergalę rungtynėms į einant į pabaigą tiksliu smūgiu nuo 11 metrų atžymos užtvirtino brazilas Kaka.

Sekmadienio rungtynių rezultatai:

„%c00019“ 1 – 2 „%c00200“
11` [0 – 1] David Di Michele
38` [0 – 2] David Di Michele
73` [1 – 2] Tommaso Rocchi

„%c00080“ 1 – 3 „%c00028“
46` [0 – 1] Rodrigo Taddei
70` [0 – 2] David Pizarro
86` [1 – 2] Mario Frick
87` [1 – 3] Stefano Okaka

28` iš aikštės pašalintas Ezio Brevi („Siena“)

„%c00213“ 1 – 0 „%c00143“
56` Cristiano Lucarelli

84` iš aikštės pašalintas Manuel Pasqual („Fiorentina“)

„%c00085“ 1 – 1 „%c00068“
15` [0 – 1] Davide Mandelli
61` [1 – 1] Igli Vannucchi

18` iš aikštės pašalintas Luciano („Chievo“)

„%c00063“ 2 – 0 „%c00251“
25` [1 – 0] Antonio Di Natale
65` [2 – 0] Felipe

„%c00262“ 1 – 1 „%c00214“
63` [0 – 1] Christian Rigano
88` [1 – 1] Giampietro Perrulli

80` iš aikštės pašalintas Antonio Parisi („Messina“)

„%c00318“ 0 – 0 „%c00215“

„%c00029“ 0 - 2 „%c00062“
25` [0 – 1] Clarence Seedorf
86` [0 – 2] Kaka(11m)