"Deportivo" netikėtai įveikė "Villarreal" © Eurofootball.lt
Vienintelėse šeštadienio Ispanijos čempionato trečiojo turo rungtynėse užfiksuotas kiek netikėtas rezultatas - vasarą smarkiai atsinaujinęs La Korunijos "Deportivo" 2-0 įveikė praėjusio sezono UEFA Čempionų lygos pusfinalininkus "Villarreal".

La Korunijos "%c00089" 2 - 0 "%c00086"
4` [1 - 0] Joan Capdevila
67` [2 - 0] Joan Capdevila

Abu įvarčius nugalėtojams įmušė kairiojo krašto gynėjas Joanas Capdevila, jau ketvirtą rungtynių minutę išvedęs šeimininkus į priekį įspūdingu tolimu smūgiu, o antrojo kėlinio viduryje smūgiu iš arti antrą kartą nuginklavo "Villarreal" vartininką.

"Villarreal" per pirmąsias trejas Ispanijos čempionato rungtynes dar neįmušė nei vieno įvarčio ir su vienu tašku užima vos 16 vietą, tuo tarpu "Deportivo" su septyniais taškais bent iki sekmadienio rungtynių pakilo į pirmą vietą turnyrinėje lentelėje.