"Inter" nesugebėjo įveikti "Sampdoria" ekipos © Eurofootball.lt
Šeštadienį, rugsėjo 16 dieną, Italijos čempionate buvo sužaistos pirmosios dvejos 2-ojo turo rungtynės. „Inter“ namuose nesugebėjo įveikti „Sampdoria“ ekipos, tuo tarpu „Reggina“ paskutinėmis rungtynių akimirkomis išplėšė pergalę rungtynėse prieš „Cagliari“.

Milano „Inter“ dar kartą nuvylė savo sirgalius, namuose nesugebėjusi įveikti vidutiniokės „Sampdoria“. Rungtynės baigėsi rezultatu 1-1. Milano klubui tai buvo antras prastas rezultatas iš eilės. Praeitose rungtynėse „juodai-mėlynieji“ 0-1 nusileido Lisabonos „Sporting“ ekipai.

Pirmajame kėlinyje puikiai rungtyniavo svečių vartininkas Luca Castellazzi. Italas keletą kartų neįtikėtinai išgelbėjo savo komandą, atsaugojęs Zlatano Ibrahimovičiaus, Hernano Crespo bei Maicono pavojingus smūgius. Šansų išsiveržti į priekį kėliniui einant į pabaigą turėjo ir „Sampdoria“, tačiau šio klubo puolėjams pritrūko šiek tiek tikslumo.

Antrasis kėlinys prasidėjo audringai. Iš pradžių įvarčio vos nepelnė „Inter“ puolėjas H.Crespo, o po kelių sekundžių savo baudos aikštelėje prieš Francesco Flachi prasižengė Ivanas Cordoba ir teisėjas paskyrė 11 metrų baudinį į šeimininkų vartus. Tas pats F.Flachi sėkmingai realizavo baudinį ir svečiai netikėtai išsiveržė į priekį.

Tuomet „Inter“, vedamas Javiero Zanetti, Zlatano Ibrahimovičiaus bei Luišo Figo visomis pajėgomis puolė varžovų vartus ir bandė išlyginti rezultatą, tačiau pirmasis Milano klubo įvartis buvo pelnytas po kvailos „Sampdoria“ gynėjo Massimo Bonanni klaidos. Italas kampinio metu niekieno nespaudžiamas galva nukreipė kamuolį į savo vartus.

„Inter“ klubo žaidėjai bandė įmušti pergalingą įvartį, tačiau jiems sėkmė šiose rungtynėse nenusišypsojo ir Roberto Mancini auklėtiniams teko tenkintis vienu tašku. Visgi „Sampdoria“ ekipai taip pat nėra priežasties džiaugtis, kadangi klubas šiose rungtynėse pagerino naują rekordą – ekipa nėra laimėjusi net 15 pastarųjų rungtynių iš eilės.

Kitose rungtynėse „Reggina“ sugebėjo namuose išplėšti pergalę rezultatu 2-1 prieš taškų vis dar neturintį „Cagliari“.

Šeimininkai į priekį išsiveržė 52 minutę, kuomet galva įvartį pelnė Alessandro Lucarelli, tačiau „Cagliari“ nepalūžo ir po 10-ies minučių Mauro Esposito uždirbo 11 metrų baudinį į varžovų vartus, kurį sėkmingai realizavo Davidas Suazo. Visgi paskutinieji šiose rungtynėse juokėsi šeimininkai – einant net ketvirtajai pridėtinio laiko minutei Rolando Bianchi pelnė 4-ajį šio sezono įvartį, taip padovanodamas savo komandai pirmąją pergalę ir tris svarbius taškus.

Šeštadienio rungtynių rezultatai:

„%c00037” 1 – 1 “%c00070”
48` [0 – 1] Francesco Flachi
79` [1 – 1] Massimo Bonani (į savo vartus)

„%c00081” 2 – 1 “%c00216”
52` [1 – 0] Alessandro Lucarelli
62` [1 – 1] David Suazo (11m)
90` [2 – 1] Rolando Bianchi