Roterdamo derbyje triumfavo "Feyenoord" © Eurofootball.lt
Savaitgalį, po trumpos, dėl vykusių atrankinių varžybų į Europos čempionatą, paskelbtos pertraukos, vėl buvo žaidžiami Olandijos "Eredevisie" čempionato susitikimai.

Vienas iš didžiausią susidomėjimą kėlusių mačų vyko Roterdame, kur susitiko dvi šio miesto ekipos - "Sparta" bei "Feyenoord". Šiame čempionate abi ekipos dar nėkart nebuvo iškovojusios pergalių. Formaliai svečiais buvusi "Feyenoord" ekipa gana netikėtai lengvai laimėjo prieš "Spartos" vienuolikę ir pakilo į 10 vietą.

Absoliučiais čempionato autsaideriais lieka "Den Haag" ekipa, namie pralaimėjusi Bredos "NAC" klubui, iškovojusiam pirmuosius taškus.

Didžiausią turo pergalę iškovojo "Utrechto" ekipa, namie net 5-0 įveikusi į priešpaskutinę vietą smuktelėjusią Valvijko "RKC". Visi šio mačo įvarčiai buvo įmušti pirmajame kėlinyje.

Čempionate ir toliau pirmauja Amsterdamo "Ajax" bei Alkmaro "AZ" klubai, kurie atitinkamai nesunkiai įveikė Arnhemo "Vitesse" bei Nijmegeno "NEC".

Šeštadienio rezultatai

Kiti turo rezultatai

"%c00275" 0 - 2 "%c00273"
1' [0 - 1] S. Leonardo
79' [0 - 2] E.d. Graaf (iš 11 m.).

78' A. Saavedra ("Den Haag") pašalintas iš aikštės

"%c00304" 2 - 2 "%c00302"
11' [0 - 1] A. Ramzi
23' [1 - 1] R. Wielaert
27' [1 - 2] A. Ramzi
48' [2 - 2] K. Bakircioglu

"%c00138" 3 - 0 "%c00312"
32' [1 - 0] K.J. Huntelaar
45' [2 - 0] R. Garcia
55' [3 - 0] K.J. Huntelaar

59' R. Knol ("Vitesse") pašalintas iš aikštės

"%c00299" 2 - 1 "%c00272"
1' [0 - 1] A. Kruiswijk (į savo vartus)
62' [1 - 1] K.v.d. Laak
69' [2 - 1] E. Levchenko (iš 11 m.).

"%c00305" 5 - 0 "%c00271"
15' [1 - 0] M. Fortune
20' [2 - 0] P. Kopteff
29' [3 - 0] T. Cornelisse
41' [4 - 0] P. Kopteff
43' [5 - 0] T. Cornelisse

"%c00300" 0 - 2 "%c00172"
31' [0 - 1] S. Arveladze
80' [0 - 2] S. Schaars

"%c00274" 1 - 4 "%c00270"
10' [0 - 1] N. Hofs
14' [0 - 2] N. Hofs
17' [1 - 2] Y. Anastasiou (iš 11 m.).
85' [1 - 3] T. Lucius (iš 11 m.).
88' [1 - 4] A. Boussaboun

61' W. Gudde ("Sparta") už antrą geltoną kortelę pašalintas iš aikštės