"West Ham" sužaidė lygiosiomis su "Aston Villa" © Eurofootball.lt
Sekmadienį įvyko vienerios Anglijos „Premier“ lygos 4-ojo turo rungtynės. Londone namų ekipa „West Ham“ priėmė svečius iš Birminghamo – „Aston Villa“. Po dramatiškos kovos nugalėtojas taip ir neišaiškėjo: mačas baigėsi lygiosiomis 1-1.

"%c00248" 1 – 1 "%c00049"
3‘ [0 – 1] Liam Ridgewell
51‘ [1 – 1] Boby Zamora

Pirmąjį kėlinį aktyviau pradėjo svečiai. Jie jau 3-iąją minutę sugebėjo nuginkluoti „West Ham“ klubo vartininką Roy`ų Carrollą. „Villa“ kapitonas Garethas Barry pakėlė kampinį, po didžiulės sumaišties baudos aikštelėje po Antono Ferdinando klaidos kamuolį į tuščius vartus pasiuntė gynėjas Liamas Ridgewellas.

Šeimininkai po keturių minučių rezultato vos neišlygino, bet po kvailos vartininko Thomaso Sorenseno klaidos į tuščius vartus nepataikė Marlonas Harewoodas. 14-ąją mačo minutę vėl tas pats G.Barry puikiai pakėlė kampinį, o būdamas laisvas Juanas Pablo Angelis sudrebino „plaktukų“ vartų skersinį. Dar po 7 minučių Gabrielis Agbonlahoras smūgiavo labai galingai, tačiau jo smūgį ne be problemų atrėmė R.Carrollas.

Įpusėjus pirmajam kėliniui J.P.Angelis smūgiavo galva, tačiau kamuolys antrą kartą pataikė į skersinį. Vienintelę realią progą pirmame kėlinyje turėjo „West Ham“ kapitonas Nigelis Reo-Cokeris, tačiau prasiveržęs į baudos aikštelę smūgiavo pro šalį.

Antrasis kėlinukas prasidėjo namų komandos ataka. Gavęs kamuolį dešiniajame krašte M.Harewoodas smūgiavo iš nepatogios padėties, ir tai nesukėlė jokio pavojaus prie T.Sorenseno ginamų vartų 50-ąją rungtynių minutę krito išlyginamasis įvartis - po Lee Bowyerio pakelto kampinio iš maždaug 14 metrų galva smūgiavo Paulas Konchesky, o kamuolio skriejimo kryptį pakeitė Bobby Zamora, kuris ir pelnė savo penktąjį čempionato įvartį.

Po trijų minučių progos neišnaudojo „Aston Villa“ klubo naujokas Stilianas Petrovas, kuris prasiveržęs į baudos aikštelę permetė R.Carrollą, tačiau iš vartų linijos kamuolį išmušė Tyronas Mearsas. Vėliau sekė pavojingas G.Barry smūgis, kurį nesėkmingai atmušė „West Ham“ vartų sargas, tačiau A.Ferdinandas ištaisė savo klaidą padarytą pirmajame kėlinyje, kai vėl iš vartų linijos ištraukė S.Petrovo smūgiuotą kamuolį.

Vėliau žaidimo kontrolę perėmė aikštės šeimininkai, o 61-ąją minutę „West Ham“ treneris į Alanas Pardew aikštę metė naujoką Carlosą Tevezą, kuris debiutavo Anglijos čempionate. Pavojingų progą nei viena, nei kita ekipa nesukurdavo, kadangi visas dėmesys buvo nukreiptas į aikštės vidurį. Mačo pabaigoje S.Petrovas ir G.Agbonlahoras turėjo pusprogių, kurios nesukėlė didesnio pavojaus prie „West Ham“ vartų.

Teisėjo pridėtos dvi minutės taip ir nepadėjo klubams išsiaiškinti, kas yra vertas trijų taškų. Rungtynės baigėsi taikiai, rezultatu 1-1. „Aston Villa“ taip ir liko 5-oje turnyrinės lentelės vietoje, o „West Ham“ iš 8-osios pakilo į 7-ąją.