2 turas: Įtikinama "Real" pergalė svečiuose © Eurofootball.lt
Sekmadienį Ispanijoje buvo žaidžiamos antrojo "La Ligos" turo rungtynės. Įtikinamą pergalę svečiuose iškovojo Madrido "Real", 1-4 įveikęs Valensijos "Levante". Įtikinamas pergales iškovojo ir Sevilijos "Betis", "Zaragoza" bei "Sevilla" vienuolikės, tuo tarpu Huelvos "Recreativo" pateikė bene didžiausią turo sensaciją, svečiuose minimaliu rezultatu įveikę "Villarreal" vienuolikę.

Karališkasis klubas Valensijoje į priekį išsiveržti galėjo jau septintą rungtynių minutę, tačiau po Antonio Cassano perdavimo per aukštai smūgiavo "Real" kapitonas Raulis. Vis tik svečiai į priekį išsiveržė 16 rungtynių minutę, kai savo įvarčių sąskaitą atidarė Olandijos rinktinės puolėjas Ruudas van Nistelrooy`us, po kito komandos naujoko Mahamadou Diarra perdavimo sėkmingai susistabdęs kamuolį ir pasiuntęs jį į vartus.

Po dešimties minučių rezultatą padvigubino A.Cassano, kai po Davido Beckhamo perdavimo iš dešiniojo krašto kamuolys atšoko nuo varžovų gynėjo kojos. Po poros minučių "Levante" situacija dar pablogėjo, kai už pražangą prieš R.van Nistelrooy`ų iš aikštės išvarytas buvo prancūzas gynėjas Fredericas Dehu.

Vis tik "Levante", kurį treniruoja buvęs "Real" strategas Juanas Ramonas Lopezas Caro, ši kortelė tarsi pažadino ir Felixas Ettienas sušvelnino rezultatą.

Antrajame kėlinyje sužaidus kiek daugiau nei dešimt minučių "Real" naujokas Jose Antonio Reyesas pastebėjo laisvą prie tolimojo virpsto buvusį D.Beckhamą, kuris galva atmetė kamuolį R.van Nistelrooy`ui, o šis sėkmingai susistabdė kamuolį krūtine ir atstatė dviejų įvarčių pranašumą.

"Levante" situacija tapo tragiška iki rungtynių pabaigos likus kiek mažiau nei dešimt minučių, kai baudos aikštelėje Diego Camacho pargriovė R.van Nistelrooy`ų. Būtent olandui buvo leista pelnyti "hat-trick`ą" nuo 11 metrų žymos, tačiau jo nesėkmingą bandymą kojomis atrėmė P.Cavallero.

Vis tik olandui pavyko pelnyti "hat-tricką" pačioje rungtynių pabaigoje, kai po Cicinho perdavimo iš dešiniojo krašto jis permetė iš vartų išbėgusį varžovų vartininką.

Antrąsias pergales sekmadienį iškovojo Madrido "Getafe", namuose minimaliu rezultatu įveikę Santandero "Racing", ir "Sevilla", svečiuose net 3-1 įveikusi San Sebastiano "Real Sociedad" ir dėl geriausio įvarčių santykio tapusi Ispanijos čempionato lydere.

Gana netikėtai pasibaigė rungtynės Maljorkoje, kur La Korunijos "Deportivo" nesugebėjo įveikti "Mallorca" futbolininkų ir turėjo tenkintis nulinėmis lygiosiomis.

Didžiausia staigmena šiame ture tapo "Villarreal" pralaimėjimas, kurį garantavo buvęs "Geltonųjų submarinų" žaidėjas. Šią vasarą į Huelvos "Recreativo" parduotas 21-erių ispanas Santi Cazorla iki rungtynių pabaigos likus mažiau nei dešimt minučių įmušė vienintelį rungtynių įvartį, garantavusį po ilgos pertraukos į aukščiausiąją Ispanijos lygą grįžusiems "Recreativo" futbolininkams pirmąją pergalę šiame sezone.

Paskutinėse turo rungtynėse, kuriose susikovė pirmajame ture taškų neiškovojusios ekipos, pergalę triuškinančiu rezultatu šventė "Zaragoza", 3-0 įveikę Barselonos "Espanyol" futbolininkus. Nors šeimininkai dar pirmojo kėlinio viduryje liko dešimtyje, kai raudoną kortelę prieš save išvydo Leonardo Ponzio, po penkių minučių juos į priekį išvedė komandos naujokas Argentinos rinktinės saugas Pablo Aimaras.

Įpusėjus antrajam kėliniui komandų jėgos išsilygino, kai iš aikštės buvo išvarytas "Espanyol" saugas Eduardo Costa, ir tuo pasinaudojęs "Zaragoza" rungtynių pabaigoje įtvirtino savo pergalę: 82 minutę pasižymėjo Diego Milito, o dar po minutės trečiąjį įvartį įmušė Oscaras.

Statistika

Madrido "Getafe" 1 - 0 "Racing Santander"
60` [1 - 0] Daniel Gueiza

Taragonos "Gimnastic" 1 - 2 Vigo "Celta"
49` [0 - 1] Fernando Baiano
68` [1 - 1] Javier Portillo
75` [1 - 2] Nene

Valensijos "Levante" 1 - 4 Madrido "Real"
16` [0 - 1] Ruud van Nistelrooy
27` [0 - 2] Antonio Cassano
36` [1 - 2] Felix Dja Ettien
56` [1 - 3] Ruud van Nistelrooy
90` [1 - 4] Ruud van Nistelrooy

29` iš aikštės pašalintas Frederic Dehu ("Levante")
84` iš aikštės pašalintas Diego Camacho ("Levante")

86` R.van Nistelrooy nerealizavo 11 m. baudinio

"Mallorca" 0 - 0 La Korunijos "Deportivo"

Sevilijos "Betis" 3 - 0 Bilbao "Athletic"
19` [1 - 0] Juanito
40` [2 - 0] Edu
83` [3 - 0] Capi

San Sebastiano "Real Sociedad" 1 - 3 "Sevilla"
8` [0 - 1] Renato
75` [0 - 2] Frederic Kanoute
89` [0 - 3] Mikel Labaka (į savus vartus)
90` [1 - 3] Diaz De Cerio

"Villarreal" 0 - 1 Huelvos "Recreativo"
82` [0 - 1] Santi Cazorla

"Zaragoza" 3 - 0 Barselonos "Espanyol"
37` [1 - 0] Pablo Aimar
82` [2 - 0] Diego Milito
83` [3 - 0] Oscar

31` iš aikštės pašalintas Leonardo Ponzio ("Zaragoza")
68` iš aikštės pašalintas Eduardo Costa ("Espanyol")