V turas: "Atlantas" pasivijo "Ekraną" © Eurofootball.lt
Lietuvos aukščiausiame čempionate ("A-lyga") sužaistos ketverios V turo rungtynės. Lygos naujokė "Šilutė" paskutinėmis rungtynių minutėmis išsigelbėjo nuo pralaimėjimo turnyrinės lentelės kaimynei "Sūduvai". Klaipėdos "Atlantas" išvykoje įveikė "Vilnių" ir taškais susilygino su antroje vietoje esančiu "Ekranu", kuris namuose nesugebėjo nugalėti "Vėtros". Lygos lyderis "Kaunas" iškovojo savo ketvirtą sezono pergalę minimaliu rezultatu laimėjęs prieš "Žalgirį".

"%c00141" - Marijampolės "%c00125" 1 - 1
54' Gvidas Grigas [0 - 1]
90' Nerijus Mačiulis [1 - 1]
48' iš aikštės pašalintas Saulius Butkus

Pirmo kėlinio pradžioje nei vienai nei kitai komandai nepavyko sukurti pavojingų progų, tačiau aikštės vidurį daugiau kontroliavo marijampoliečiai. Pirmą realią progą turėjo šeimininkai - Pastva pakėlė kampinį, Mačiulis smūgiavo tačiau "Sūduvos" vartininkas sužaidė užtikrintai ir išgelbėjo savo komandą. Iki kėlinio pabaigos likus 5 minutėms Pastva įmušė po vartininko klaidos, bet teisėjas užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė.
Antrasis kėlinys prasidėjo nesėkme "Sūduvai", nes iš aikštės už antrą geltoną kortelę buvo pašalintas Butkus. Iškart po to "Šilutė" gavo baudos smūgį ir Česnulis pataikė į skersinį. Vis dėlto įvartį pirmieji įmušė svečiai - greitos kontratakos metu jie uždirbo kampinį, buvo atliktas perdavimas į baudos aikštelę, Grigas smūgavo galva, ir kamuolys nuo virpsto įšoko į vartus. Po įvarčio marijampoliečiai atsitraukė į gynybą, o "Šilutė" spaudė varžovus, bet jiems nepavykdavo išnaudoti progų. 90 minutę tolimą šilutiškų smūgį atrėmė "Sūduvos" vartininkas, o Mačiulis pakartojo smūgį galva ir išlygino rezultatą. Rungtynės taip ir baigėsi - "Šilutė" iškovojo pirmąjį tašką šiame sezone.

Panevėžio "%c00033" - Vilniaus "%c00123" 2 - 2
9' Mantas Savėnas [1 - 0]
11' Izrael Awenayeri Douglas [1 - 1]
60' Povilas Lukšys [2 - 1]
77' Valerijus Mižigurskis [2 - 2]

Jau devintą minutę komandos kapitonas Mantas Savėnas išvedė savo komandą į priekį po Vitalijaus Kavaliausko perdavimo. Tačiau netrukus "Vėtros" legionierius iš Nigerijos Izraelis Douglasas rezultatą išlygino, kai pakėlus kampinį galva pasiuntė kamuolį į vartus.
Antrajame kėlinyje svečiai buvo aktyvesni, o šeimininkai rėmėsi kontratakomis. "Ekranas" vėl išsiveržė į priekį sužaidus 15 antro kėlinio minučių - pasižymėjo Lukšys. "Vėtra" nepasidavė ir
šturmavo varžovų vartus. Jų pastangos atsipirko 77 minutę, kai po keitimo aikštėje pasirodęs Rimkus perdavė kamuolį į baudos aikštelę Mižigurskiui, ir šis smūgiavo tiksliai išlygindamas rezultatą.

"%c00030" - Vilniaus "%c00032" 1 - 0
49' Marius Bezykornovas iš 11m. baudinio

Rungtynių pradžioje dominavo šeimininkai ir svečius gelbėjo tik geras vartininko Malinausko žaidimas - progas įmušti turėjo Gvildys, Velička, Papečkys. "Žalgiris" daugiau bandė smūgiuoti iš toli ir pavojingiausias buvo Mikuckio smūgis. "Kaunas" daugiau kontroliavo kamuolį, bet iki įvarčio vis šiek tiek pritrūkdavo, taigi pirmas kėlinys baigėsi nulinėmis lygiosiomis.
Jau ketvirtą antro kėlinio minutę buvo skirtas vienuolikos metrų baudinys - baudos aikštelėje buvo pargriautas Mikoliūnas. Baudinį sėkmingai realizavo kaunietis saugas Bezykornovas. Po įvarčio "Kaunas" nurimo ir tik stengėsi išlaikyti įgytą persvarą, o "Žalgiris" nieko nesugebėjo padaryti.

"%c00140" - Klaipėdos "%c00124" 0 - 1
15' Mantas Šernius
13' iš aikštės pašalintas Vidas Alunderis

Jau tryliktą minutę klaipėdiečiai susikomplikavo savo padėtį: Alunderis griaunamas, atsistoja ir neišlaikęs nervų stumteli savo varžovą taip užsidirbdamas raudoną kortelę. Vis dėlto po dviejų minučių į priekį išsiveržia "Atlantas" - baudos aikštelėja pirmas suskumba Šernius ir pasiunčia kamuolį į vartus. Svečiai, likę dešimtyje, po įvarčio nusprendė daugiau gintis ir išlaikyti pranašumą, tai jiems puikiai pavyko pirmajame kėlinyje.
Antrajame šeimininkai padarė keitimų, ir užspaudė varžovus, tačiau puikios progos neišnaudojo Radavičius, o kitoje aikštės pusėje Puotkalio smūgiai baigiėsi nesėkmingai. "Atlantas" išsivežė iš Vilniaus tris nelengvai iškovotus taškus.