Šeštoji iš eilės "Sampdoria" nesėkmė © Eurofootball.lt
Sekmadienį Italijoje įvyko likusios 31 turo rungtynės, kuriose šeštajį pralaimėjimą iš eilės patyrė "Sampdoria", nesėkmingų rungtynių seriją taip pat pratęsė ir "Livorno", o "Lazio" priartėjo prie šeštosios vietos.

Du Massimo Oddo įvarčiai nulėmė Romos "Lazio" pergalę namie rezultatu 2-0 prieš "Sampdoria". Italas savo komandą į priekį išvedė 70 minutę, kuomet jo iš toli galingas smūgiuotas kamuolys, užkliudęs varžovo galva rikošetu įskriejo į Francesco Antonioli saugomus vartus. Savo komandos pergalę gynėjas užtvirtino jau per pridėtinį laiką realizavuodamas 11 metrų baudinį, kurį teisėjas paskyrė po to kai "Sampdoria" gynėjas kamuolį palietė ranka.

Pergalę taip pat iškovojo dėl vietos kitų metų UEFA taurėje kovojanti "Palermo" ekipa, namie 1-0 palaužusi autsaiderio "Treviso" pasipriešinimą. 57 minutę nigerietis Stephenas Makinwa kampinio metu galva pasiuntė kamuolį į vartus ir garantavo savo komandai tris taškus bei tuo pačiu nustūmė "Treviso" į dar blogesnę situaciją bandant išlikti lygoje.

Tuo tarpu kitam dėl išlikimo lygoje kovojančiam klubui "Empoli", sekasi kur kas geriau - Tuskanijos ekipa rezultatu 2-1 nugalėjo "Livorno". Komandą vėlgi į priekį vedė "Empoli" lyderis Francesco Tavano, pastaruoju metu demonstruojantis puikią sportinę formą.

"Chievo" paskutinę minutę išsigelbėjo nuo pralaimėjimo niekam šiemet lengvai nepasiduodančiai "Ascoli" ekipai. Rungtynėms artėjant į pabaigą jau atrodė, jog "Ascoli" iškovos pergalę 2-1, tačiau "Chievo" žaidėjas Amauri prasiveržė pro du gynėjus ir išplėšė savo komandai tašką.

Kitose rungtynėse tarp "Udinese" ir "Messina užfiksuotos lygiosios 1-1. Abiejoms komandoms tai buvo itin svarbios rungtynės norint išlikti "Serie A" kitame sezone ir ko gero nei viena komanda nėra patenkinta lygiosiomis, kadangi tai reiškia kad jų padėtis spręsis per likusią čempionato dalį.

Netikėtą pergalę išvykoje iškovojo "Reggina", kuri rezultatu 2-0 įveikusi "Cagliari" ekipą. Svečiai abu įvarčius įmušė per pirmąsias 20 rungtynių minučių ir neleido savo varžovams net sušvelninti skirtumo.

Dar vienas gana netikėtas užfiksuotas rungtynėse tarp "Siena" ir "Lecce", kur svečiai nugalėjo rezultatu 2-1 ir suteikė sau šansų kovoje dėl išlikimo lygoje.

Sekmadienio rungtynių statistika:

"%c00019" 2 - 0 "%c00070"
70` [1 - 0] Massimo Oddo
90` [2 - 0] Massimo Oddo (11m.)

"%c00200" 1 - 0 "%c00263"
57` [1 - 0] Stephen Makinwa

"%c00085" 2 - 1 "%c00213"
39` [1 - 0] Francesco Tavano
51` [2 - 0] Antonio Busce
87` [2 - 1] Cristiano Lucarelli (11m)

"%c00262" 2 - 2 "%c00068"
25` [0 - 1] Amauri
45` [1 - 1] Massimo Paci
62` [2 - 1] Massimo Paci
90` [2 - 2] Amauri

"%c00214" 1 - 1 "%c00063"
31` [1 - 0] Arturo Di Napoli
38` [1 - 1] Christian Obodo

"%c00216" 0 - 2 "%c00081"
8` [0 - 1] Alessandro Lucarelli
20` [0 - 2] Giacomo Tedesco

"%c00080" 1 - 2 "%c00061"
4` [0 - 1] Guillermo Giacomazzi
71` [0 - 2] Mirko Vucinic
85` [1 - 2] Erjon Bogdani

77` iš aikštės pašalintas Francesco Colonnese ("Siena")