Į Karaliaus taurės finalą pateko "Espanyol" © Eurofootball.lt
Vėlų trečiadienio vakarą tikrą staigmeną Ispanijoje pateikė Barselonos "Espanyol", atsakomąsias Karaliaus taurės pusfinalio rungtynes La Korunijoje su vietos "Deportivo" sužaidę nulinėmis lygiosiomis ir patekę į turnyro finalą.

Finale Barselonos klubas susikaus su "%c00108", kurie pusfinalyje netikėtai eliminavo Madrido "Real" vienuolikę, pirmosiose rungtynėse net 6-1 sutriuškinę Karališkąjį klubą, o atsakomosiose nusileidę 4-0.

La Korunijos "%c00089" 0 - 0 Barselonos "%c00102"
(pirmos rungtynės 1-2, bendras rezultatas 1-2)

28 tūkstančių žiūrovų akivaizdoje triskart Karaliaus taurės laimėtojai, paskutinį kartą šį trofėjų iškovoję 2000-aisiais, "Espanyol" futbolininkai nuo pat rungtynių pradžios puikiai gynėsi, taip trikdydami "Deportivo" futbolininkus, turėjusius teritorinę persvarą.

Svečiai galėjo beveik užsitikrinti kelialapį į finalą jau antrą rungtynių minutę, tačiau puolėjo Raulio Tamudo galva smūgiuotas kamuolys praskriejo greta virpsto. Po šio epizodo iniciatyvą į savo rankas perėmė šeimininkai, privertę smarkiai paplušėti "Espanyol" vartininką kamerūnietį Carlosą Kameni.

Būtent pastarąjį žaidėją galima laikyti rungtynių didvyriu, kadangi jis atrėmė labai pavojingus Pedro Munitiso, Angelio Arizmendi bei Joano Capdevilos. Nors 63 minutę pavojingai Luiso Garcia`os smūgiuotą kamuolį atmušė "Deportivo" vartininkas Jose Molina, rungtynių pabaigoje žaidimas vyko tik prie svečių vartų, tačiau puikiai gynęsi "Espanyol" futbolininkai iškovojo kelialapį į finalą.

Karaliaus taurės finalo rungtynės bus žaidžiamos balandžio 12 dieną Madrido "Santiago Bernabeu" stadione.

Primename, kad komanda, laimėjusi Ispanijos Karaliaus taurę, iškovoja kelialapį į UEFA Taurės turnyrą. Tuo atveju, jei Karaliaus taurės laimėtoja ir nacionaliniame čempionate iškovoja vietą, garantuojančią kelialapį į UEFA Čempionų lygą arba UEFA Taurę, kelialapis atitenka kitai finale dalyvavusiai ekipai.