Pirmajame LFF taurės mače - nulinės lygiosios © Eurofootball.lt
Šiandien, antradienį, oficialiai startavo Lietuvos futbolo sezonas - Vilniaus "Sportimos" manieže buvo žaidžiamos atkeltos LFF taurės aštuntfinalio varžybos, kuriose dviejų sostinės klubų "Vilniaus" ir "Vėtros" dublerių mačas baigėsi be įvarčių.

"Vilniaus" gretose oficialiame susitikime debiutavo gynėjai ekipos naujokai Žydrūnas Grudzinskas, Akaki Khubutia, saugai Eduardas Tučinskis ir brazilas Evertonas, o "Vėtros" dublerių komandoje šalia jaunos gynėjų grandies į aikštę išbėgo ir žaidžiantysis treneris Gintaras Rimkus bei tokie patyrę tarpsezoniu ekipą papildę žaidėjai kaip Vidas Dančenko ir Rolandas Karčemarskas.

Pirmajame kėlinyje abi komandos apsikeitė pavojingais momentais, bet įvarčių įmušti nepavyko. Antro kėlinio pradžioje "Vėtra-2" ekipa įgijo kiekybinę persvarą - už nesportišką elgesį raudona kortelė buvo parodyta "Vilniaus" puolėjui Arsenijui Buinickiui.

Įgavę kiekybinę persvarą "Vėtra-2" futbolininkai perėmė iniciatyvą ir daugiau atakavo, tačiau įvarčio pasiekti nepavyko. Rungtynių pabaigoje jėgos aikštėje išsilygino, nes antra geltona kortelė buvo parodyta Mariui Babravičiui, tačiau rezultatas nepasikeitė - pirmosios aštuntfinalio rungtynės baigėsi be įvarčių rezultatu 0-0.

Atsakomosios šių komandų rungtynės bus žaidžiamos ateinantį šeštadienį, kovo 18 dieną. Tą pačią dieną prasidės dar keturios aštuntfinalio dvikovos, o kad dublerių mačai nesutaptų su pagrindinių ekipų varžybomis, du pirmieji susitikimai tarp "Vėtros" ir "Lietavos" bei "Atlanto" ir "Žalgirio" dublerių įvyks atitinkamai penktadienį ir sekmadienį.

Antradienio rungtynių statistika

Vilniaus "Sportimos" maniežas, 200 žiūrovų
Teisėjas - Aleksandras Jakubovskis

"%c00140" 0 - 0 "%c00123-2"

56` Arsenij Buinickij ("Vilnius"), 84` Marius Babravičius ("Vėtra-2") pašalinti iš aikštės

"Vilnius": Kijewski; Artiomovas, Grudzinskas, Mrowiec, Khubutia; Tučinskij, Lukša, Everton, Radavičius; Brazauskas (50` Sokolovas), Buinickij.

"Vėtra-2": Merlani; Paplauskas, Barinovas, Babravičius, Šulcas; Rimkus, Martiševskij (88` Baranovskij), Dančenko (46` Douglas), Š.Litvinas; Karčemarskas (72` M.Litvinas), Dovkša.