S.Gerrardas padovanojo pergalę "Arsenal" klubui © Eurofootball.lt
Sekmadienį Anglijos "Premier" lygoje buvo sužaisti dar du 29-ojo turo susitikimai. Po jų situacija turnyrinėje lentelėje praktiškai nepasikeitė, tačiau "Man Utd" žengė didelį žingsnį į priekį kovoje dėl antrosios vietos čempionate.

Centrinėje turo dvikovoje sekmadienį "Highbury" stadione susikovė penktoje vietoje esantis Londono "Arsenal" klubas ir trečiąją poziciją užimanti "Liverpool" ekipa. Rungtynių pradžioje iniciatyvą turėjo šeimininkai, tačiau kurį laiką realių progų pasižymėti nesukūrė. Nepaisant to, 21 minutę savo individualų meistriškumą dar kartą pademonstravo Thierry Henry, prasiveržęs į baudos aikštelę ir iš krašto technišku smūgiu pasiuntęs kamuolį į tinklą. Likusią kėlinio dalį ekipos baigė nesukūrusios ypatingų progų.

Antrojo kėlinio pradžioje "Arsenal" turėjo dar kelias puikias progas pasižymėti, tačiau T.Henry jų išnaudoti nesugebėjo. Likus žaisti 15 minučių "Liverpool" išnaudojo savo šansą - tolimą Steveno Gerrardo smūgį prieš save atmušusiam Jensui Lehmanui teliko stebėti, kaip nuo gynėjų atitrūkęs Luisas Garcia atšokusį kamuolį galva pasiunčia į vartus.

Svečiai ir toliau laikė iniciatyvą savo rankose, tačiau 82 minutę liko dešimtyje - grubiai ir bereikalingai varžovą pargriovęs saugas Xabi Alonso per penkias minutes gavo antrą geltoną kortelę ir buvo pašalintas iš aikštės. Negana to, po 3 minučių įvyko tai, ko nesitikėjo niekas - paprastoje situacijoje vienas geriausių Anglijos saugų S.Gerrardas sutriko ir, bandydamas pasiųsti kamuolį gynėjas, grubiai suklydo ir perdavė kamuolį tiesiai T.Henry į kojas, kuris atsidūręs vienas prieš vartininką ramiai pelnė antrą įvartį.

Tai buvo paskutinis dūris "Liverpool", po kurio Rafaelio Benitezo auklėtiniai atsigauti nesugebėjo. Po šios nesėkmės Liverpulio ekipa atsilieka nuo rungtynėmis mažiau žaidusio "Man Utd" jau 5 taškais. Tuo tarpu pergalė "kanonieriams" padėjo sumažinti ketvirtoje vietoje esančio "Tottenham" klubo persvarą iki 2 taškų.

Jau minėta "Man Utd" komanda sekmadienį nutraukė 4 iš eilės "Newcastle" pergalių seriją ir įveikė varžovus rezultatu 2-0. Abu įvarčius nugalėtojams pelnė ir Sero Alekso Fergusono pagyrų susilaukė Wayne`as Rooney, o gandų apipintas olandas Ruudas van Nistelrojus rungtynes ir šį kartą pradėjo tik 75 minutę, į aikštę išbėgęs vietoj Cristiano Ronaldo.

Trečiose dienos rungtynėse "Charlton" namuose įveikė be kelių pagrindinių žaidėjų dėl dalyvavimo UEFA taurėje rungtyniavusią "Middlesbrough" ekipą. Pergalę Alano Curbishley Auklėtiniams lėmė du Darreno Bento įvarčiai rungtynių pabaigoje, o svečių gretose pasižymėjo Markas Viduka.

Visi sekmadienio rezultatai:

"%c00040" 2 - 0 "%c00046"
8` [1 - 0] Wayne Rooney
12` [2 - 0] Wayne Rooney

"%c00043" 2 - 1 "%c00053"
73` [1 - 0] Darren Bent
81` [1 - 1] Mark Viduka
86` [2 - 1] Darren Bent

"%c00041" 2 - 1 "%c00045"
21` [1 - 0] Thierry Henry
75` [1 - 1] Javier Luis Garcia
84` [2 - 1] Thierry Henry

82` iš aikštės pašalintas Xabi Alonso ("Liverpool")