25 turas: Skaudi "Werder" nesėkmė © Eurofootball.lt
Ir toliau tęsiasi bei prie kulminacijos artėja Bundesligos čempionatas. Šeštadienį prasidėjo 25-asis lygos turas, kuris išsiskyrė nerezultatyviu komandų žaidimu – per septynis mačus buvo įmušta tik trylika įvarčių. Šiame ture nesisekė lygos favoritams, o labiausiai - Brėmeno "Werder" klubui.

Po fiasko Čempionų lygoje šįkart Brėmeno klubas gavo dar vieną skaudų "antausį" – "Werder" savo gerbėjų akivaizdoje 0-3 pralaimėjo prieš Berlyno "Hertha" ekipą. Susitikimo pradžia šeimininkams nežadėjo lengvo mačo – jau 3-ąją varžybų minutę po Marcelinho smūgio "Werder" ekipą išgelbėjo virpstas. Pačioje antrojo kėlinio pradžioje I.Klasničiui buvo pavykę pasiųsti kamuolį į "Hertha" vartų tinklą, tačiau teisėjas užfiksavo, kad smūgio metu M.Klose buvo nuošalėje ir įvartis nebuvo įskaitytas.

Netrukus krito pirmasis mačo įvartis, kai šeimininkų vartininką smugiu galva nuginklavo K.Boatengas. Po praleisto įvarčio "Werder" nesugebėjo atsitiesti ir praleido dar du – 76-ąją minutę po kontratakos pasižymėjo Marcelinho, o dar po septynių minučių šeimininkus galutinai "pribaigė" Y.Basturkas.

Nesisekė ir kitai Vokietijos ekipai, savaitės viduryje pasitraukusiai iš kovos Čempionų lygoje. Po triuškinančio pralaimėjimo Milane šį šeštadienį "Bayern" susitiko su Bundesligos vidutiniokais "Wolfsburg". Miuncheno ekipa ilgiau kontroliavo kamuolį bei žymiai dažniau grasino varžovų vartams, tačiau taip ir nesugebėjo pelnyti įvarčio ir baigė mačą nulinėmis lygiosiomis. Tai buvo jau antrasis mačas Bundesligoje iš eilės kuriame "bavarai" nesugeba iškovoti pergalės.

Nors "Werder" ekipa nesugebėjo pasinaudoti šiuo lyderių kluptelėjimu, tačiau sekmadienį tai galės padaryti "Hamburger" – pergalės prieš "Kaiserslautern" atveju uostamiesčio ekipa sumažintų atsilikimą nuo pirmaujančio "Bayern" jau iki šešių taškų.

Puikią pergalę iškovojo "Nurnberg" ekipa, svečiuose 4-3 nugalėjusi dėl išlikimo lygoje kovojančius "Koln" futbolininkus. Nugalėtojų gretose antrą mačą iš eilės siautėjo ir nusulaikomas buvo R.Vittekas – fantastišką formą pastaruoju metu demonstruojantis "Nurnberg" puolėjas kaip ir praėjusiame ture, taip ir šiame pelnė "hattricką".

Šeštadienio dvikovoje prieš "Koln" R.Vittekas per pirmasias 22 minutės pasižymėjo tris kartus ir pasiuntė "Koln" į nokdauną. "Koln" parodė charakterį ir sugebėjo sumažinti atsilikimą, tačiau išplėšti bent taško jiems nepavyko ir klubas liko paskutinėje lygos pozicijoje. Tuo tarpu po žiemos pertraukos pastebimai geriau rungtyniaujantys "Nurnberg" futbolininkai iškovoję antrąją pergalę iš eilės šoktelėjo į dvyliktąją vietą.

Nesėkmingą atkarpą pavyko nutraukti "Mainz" ekipai, kuri namuose 3-0 nugalėjo "Gladbach" vienuolikę. Visi įvarčiai krito antroje žaidimo pusėje - pasižymėjo M.Zidanas bei du įvarčius įmušės M.Thurkas. Pergalė leido "Mainz" ekipai bent jau laikinai pabėgti iš iškritimo zonos.

Šeštadienio statistika

"%c00001" 0 – 0 "%c00011"

"%c00016" 0 – 3 "%c00105"
54` [0 – 1] Kevin Boateng
76` [0 – 2] Marcelinho
83` [0 – 3] Yildiray Bastürk

"%c00027" 0 – 0 "%c00100"

"%c00210" 1 – 0 "%c00008"
5` [1 – 0] Radomir Dalovic

"%c00258" 0 – 0 "%c00088"

"%c00256" 3 – 4 "%c00208"
6` [0 – 1] Robert Vittek (iš 11m. baudinio)
16` [0 – 2] Robert Vittek
22` [0 – 3] Robert Vittek (iš 11m. baudinio)
28` [1 – 3] Boris Zivkovic
58` [1 – 4] Ivan Saenko
61` [2 – 4] Marvin Matip
63` [3 – 4] Lukas Podolski

82` Christian Lell ("Koln") pašalintas iš aikštės

"%c00209" 3 – 0 "%c00103"
62` [1 – 0] Michael Thurk
68` [2 – 0] Mohamed Zidan
89` [3 – 0] Michael Thurk