19 turas: Sunki diena lygos lyderiams © Eurofootball.lt
Po žiemos pertraukos vėl įsibėgėja Vokietijos futbolo pirmenybės. Šeštadienį, kaip ir įprasta, buvo sužaistos septynios turo varžybos, visos trys pirmaujančios ekipos iškovojo sunkias pergales ir padidino atotrūkį nuo žemesnėse turnyrinės lentelės pozicijose esančių varžovų.

Savo pergalių seriją pratęsė lygos čempionų titulą ginantis "Bayern", namuose atkaklioje kovoje minimaliu rezultatu įveikęs "Bayer" ekipą. Pergalę "Bayern" garantavo užtikrintas O.Kahno žaidimas bei M.Ballacko įvartis pirmojo kėlinio pabaigoje. Po eilinės pergalės bavarai toliau išliko vienintelė ekipa, namuose nepraradusi nė taško ir išlaikė persvarą prieš artimiausius persekiotojus.

Rezultatyvus ir įdomus mačas vyko Brėmene, kur šeimininkai "Werder" turėjo gerai padirbėti, kad palaužtų lygos vidutiniokus "Mainz". Varžybos "Werder" futbolininkams prasidėjo labai prastai: jau keturioliktąją mačo sekundę jaunasis "Mainz" talentas M.Zidanas pasinaudojęs klaida varžovų gynybos klaida išvedė savo klubą į priekį ir pasiuntė Brėmeno žaidėjus bei fanus į nokdauną. Situacija šeimininkams dar labiau pablogėjo 13-ąją minutę, kuomet savo klubo persvarą padvigubino N.Weilandas.

Vis dėlto, "Werder" sugebėjo atsitiesti ir per paskutiniąsias šešias kėlinio minutes įmušė tris įvarčius ir taip dar kartą patvirtino rezultatyviausios Bundesligos ekipos vardą. Po pertraukos Brėmeno klubas pelnė dar vieną įvartį ir taip galutinai palaužė "Mainz" pasipriešinimą - 69-ąją minutę, gavęs tikslų perdavimą iš I.Klasničiaus ir atsidūręs vienas prieš vartininką, savo antrąjį įvartį pelnė N.H.Valdezas.

Tuo tarpu praėjusiame ture netikėtą nesėkmę patyrę "Hamburger" futbolininkai šiame ture nors ir sunkiai, tačiau sugebėjo įveikti svečius iš Bielefeldo. Varžybų pradžioję "Hamburger" žaidimas buvo blankus ir tuo pasinaudoję "Arminia" futbolininkai 26-ąją minutę po I.Boakye įvarčio išsiveržė į priekį.

Po pertraukos uostamiesčio klubo treneris T.Dollas pagyvino savo komandą į aikštę išleisdamas puolėją B.Lauthą ir netrukus šeimininkai sugebėjo atsitiesti ir išlyginti santykį – po klubo naujoko N.de Jongo perdavimo rezultatą išlygino jaunoji Vokietijos žvaigždė P.Trochowskis. Antrajame kėlinyje aktyviau žaidė "Hamburger" nemažino tempo ir iki mačo pabaigos likus apie dvidešimt minučių šeimininkai pelnė pergalingą įvartį – po puikaus individualaus prasiveržimo pro "Arminia" gynėjus M.Mahdavikia perdavė kamuolį S.Barbarezui ir pastarasis maždaug iš 13 metrų nuginklavo svečių vartininką. Pergalė "Hamburger" leido išsaugoti viltis dar pakovoti dėl lygos čempionų titulo.

Kitame mače tarp dviejų lygos autsaiderių "Duisburg" ir "Kaiserslautern" klubų buvo užfiksuotos lygiosios 2-2. Iki varžybų pabaigos likus apie dešimt minučių "Duisburg" dar pirmavo, tačiau "Kaiserslautern" kovojo iki galo ir sugebėjo rezultatą išlyginti, o abu įvarčius svečiams 79-ąją ir 82-ąją minutėmis pelnė neseniai 18-ą gimtadienį atšventęs vokietis D.Halfaras.

Likę trys turo susitikimai baigėsi lygiosiomis – "Eintracht" namuose 1-1 sužaidė su "Hertha", tuo tarpu "Schalke" ir "Borussia" susitikimas Gelzenkirchene baigėsi be įvarčių. Pralaimėjimų seriją pavyko nutraukti "Koln" ekipai, kuri namuose varžybas su taip pat nepačią geriausią formą demonstruojančiais "Stuttgart" futbolininkais baigė taikiai 0-0. Vis dėlto iškovotas taškelis nepagerino Kiolno klubo padėties ir jis toliau liko lentelės dugne.

Šeštadienio mačų statistika

"%c00257" 1 – 1 "%c00105"
20` [0 – 1] Kevin Boateng
58` [1 – 1] Jermaine Jones

"%c00258" 2 – 2 "%c00014"
40` [1 – 0] Markus Kurth
62` [2 – 0] Mihai Tararache
79` [2 – 1] Daniel Halfar
82` [2 – 2] Daniel Halfar

"%c00024" 2 – 1 "%c00210"
26` [0 – 1] Isaac Boakye
51` [1 – 1] Piotr Trochowski
73` [2 – 1] Sergej Barbarez

"%c00001" 1 – 0 "%c00008"
36` [1 – 0] Michael Ballack

"%c00256" 0 – 0 "%c00027"

"%c00015" 0 – 0 "%c00100"

"%c00016" 4 – 2 "%c00209"
1` [0 – 1] Mohamed Zidan
13` [0 – 2] Niclas Weiland
39` [1 – 2] Nelson Valdez
45` [2 – 2] Johan Micoud
45` [3 – 2] Ivan Klasnic
69` [4 – 2] Nelson Valdez