Čekijoje - pirmasis T.Radzinevičiaus įvartis © Eurofootball.lt
Savo įvarčių sąskaitą Čekijoje atidarė buvęs Marijampolės "Sūduvos" bei Lietuvos rinktinės puolėjas %p02625.

Libereco "%c00157" komandoje rungtyniaujantis marijampolietis pasižymėjo draugiškame mače su žemesnio diviziono "Velim" ekipa. Rezultatyviomis lygiosiomis 3-3 (1-0) pasibaigusiose rungtynese puolėjas iš Lietuvos buvo vienas iš aktyviausių mačo žaidėjų.

Visas rungtynes žaidęs puolėjas pasižymėjo iš karto po pertraukos, kai pasinaudojo svečių vartininko klaida ir padidino savo komandos persvarą iki dviejų įvarčių.

68 rungtynių minutę, rezultatui jau esant lygiam, po pražangos prieš T.Radzinevičių, baudos smūgį iš 22 metrų sėkmingai realizavo Hoduras. Pačioje rungtynių pabaigoje po puikaus T.Radzinevičiaus perdavimo puikaus šanso išplėsti pergalės neišnaudojo "Liberec" žaidėjas Dohnalekas.

Netrukus Libereco ekipa išvykta į draugišką turnyrą Kipre.