Pirmoji "Kauno" nesekmė Maskvoje © Eurofootball.lt
Po šeštadienį iškovotos triuškinamos pergalės pirmosiose Maskvoje vyksiančio tradicinio Sandraugos taurės turnyro rungtynėse sekmadienį Lietuvos vicečempionas FBK "Kaunas" patyrė pirmąją nesėkmę. Kauniečiai 1-0 turėjo pripažinti Rusijos jaunimo (U-19) rinktinės pranašumą, bet laimei šis pralaimėjimas vis tiek nieko nelėmė.

Rusija U-19 1 - 0 "%c00030"
36` [1 - 0] Oleg Samsonov

"Kauno" sudėtis: Š.Kilijonas; I.Zelmikas, A.Khubutia, M.Pacevičius, G.Vičius; G.Barevičius, A.Kšanavičius, E.Poderis, V.Zubavičius; L.Pilibaitis, A.Rimkevičius.

Po puikios pergalės prieš Armėnijos čempionų ekipą "Kauno" gerbėjai tikėjosi, jog Lietuvos komandai pavyks iškovoti pergalę ir žaidžiant su Rusijos jaunimo rinktine, kuri šeštadienį net 0-3 nusileido svečiams iš Baltarusijos Soligorsko "Šachtior".

Vistik komandos treneris Eduardas Malofejevas mače su nekonkuruojančiais rusais nusprendė paeksperimentuoti, ir pirmieji į priekį išsiveržė aikštės šeimininkai. 36-ąją minutę ruso Olego Samsonovo iš toli smūgiuotas kamuolys rikošetu atšoko nuo "Kauno" gynėjų ir perskriejęs Šarūną Kilijoną įskriejo į kauniečių vartus.

Antrajame kėlinyje rezultatui nesikeičiant kauniečių treneris pasinaudojo galimybe keisti daugiau nei tris futbolininkus ir į aikštę išleido visus ant atsarginių žaidėjų suolo iki tol sėdėjusius žaidėjus. Pasikeitus "Kauno" sudėčiai lietuvių žaidimas suaktyvėjo, tačiau to neužteko pakeisti rungtynių eigai, tad rungtynės taip ir baigėsi rezultatu 1-0.

Kaip bebūtų, nesėkmė prieš turnyre be konkurencijos rungtyniaujančią Rusiją turnyrinei lentelei įtakos nepadarė. Kitame šios grupės mače Jerevano "Pyunik" rezultatu 2-0 įveikė Soligorsko "Šachtior" ekipą, tad Kauno ekipa ir toliau išlieka savo grupės lydere.

Antradienį "Kauno" laukia susitikimas su "Šachtior", tačiau šios rungtynės taip pat neturėtų daug reikšti, nes lietuvių klubą pasitraukti iš turnyro priverstų tik pralaimėjimas 5 įvarčių skirtumu, tuo tarpu nesėkmė 3 įvarčiais komandą nustumtų į antrą vietą grupėje.