"Premier" lygoje - triuškinanti "Arsenal" pergalė © Eurofootball.lt
Vakar Anglijos "Premier" lygoje buvo sužaisti aštuoni 22-ojo turo susitikimai. Nors po jų lyderis eilinį kartą nepasikeitė ir net nesusikomplikavo savo padeties, lygoje nestingo intriguojančių ir permainingų varžybų - "Arsenal" tiesiog sutrypė savo varžovus, o "Man Utd" pralaimėjo Mančesterio derbį.

Bene labiausiai savo sirgalius nudžiugino šį sezoną buksuojantis Londono "Arsenal" klubas. Arseno Wengero auklėtiniai namie net 7-0 sutriuškino 16-oje vietoje esantį "Middlesbrough" klubą. Savo svarbą "kanonieriams" dar kartą įrodė ekipos atakų lyderis iš Prancūzijos Thierry Henry, šiame mače pelnęs tris įvarčius ir pasiekęs vadinamąjį "hattrick`ą".

Svarbią pergalę kovoje dėl antrosios vietos iškovojo "Liverpool" klubas, vienintelio australo Harry Kewello įvarčio dėka įveikęs ketvirtąją vietą užimantį bei greta Liverpulio ekipos turnyrinėje lentelėje esantį "Tottenham" klubą.

Po šios pergalės geriausio mėnesio lygos trenerio Rafaelio Benitezo vadovaujama ekipa sumažino atsilikimą iki antroje vietoje esančio "Man Utd" klubo iki vieno taško. Svarbu tai, kad "Liverpool" komanda yra sužaidusi net dvejomis rungtynėmis mažiau, tad jau po kitų rungtynių padėtis gali kardinaliai pasikeisti.

Būtent šiame ture "Man Utd" stipriai susikomplikavo savo padėtį. Mančesterio derbyje Sero Alekso Fergusono auklėtiniai kiek netikėtai 1-3 nusileido "Man City" vienuolikei. Tiesa, "Raudonieji velniai" rungtynes baigė dešimtyje - 66 minutę iš aikštės buvo pašalintas aikštingu charakteriu garsėjantis portugalas Cristiano Ronaldo.

Visi šeštadienio rezultatai:

"%c00054" 3 - 1 "%c00040"
32` [1 - 0] Trevor Sinclair
39` [2 - 0] Darius Vassell
76` [2 - 1] Ruud van Nistelrooy
90` [3 - 1] Robbie Fowler

66` iš aikštės pašalintas Cristiano Ronaldo ("Man Utd")

"%c00044" 1 - 0 "%c00046"
75` [1 - 0] Steed Malbranque

"%c00045" 1 - 0 "%c00052"
59` [1 - 0] Harry Kewell

87` iš aikštės pašalintas Paul Stalteri ("Tottenham")

"%c00057" 0 - 1 "%c00051"
31` [0 - 1] Leon Osman

"%c00049" 1 - 2 "%c00248"
27` [1 - 0] Lee Hendrie
51` [1 - 1] Bobby Zamora
60` [1 - 2] Marlon Harewood (iš 11 metrų baudinio)

"%c00043" 2 - 0 "%c00048"
29` [1 - 0] Bryan Hughes
90` [2 - 0] Darren Bent

"%c00041" 7 - 0 "%c00053"
20` [1 - 0] Thierry Henry
22` [2 - 0] Philippe Senderos
30` [3 - 0] Thierry Henry
45` [4 - 0] Robert Pires
59` [5 - 0] Gilberto Silva
68` [6 - 0] Thierry Henry
84` [7 - 0] Aleksandr Hleb

73` iš aikštės pašalintas Guidoni Junior Doriva ("Middlesbrough")

"%c00056" 0 - 0 "%c00050"

32` iš aikštės pašalintas Hidetoshi Nakata ("Bolton")