"Premier" lygoje įtemptų akimirkų netrūko © Eurofootball.lt
Šiandien, kaip Anglijoje jau įprasta - antrąją Kalėdų dieną - vyko dešimt 18-ojo "Premier" lygos turo varžybų, kurių metu netrūko nei įvarčių, nei įtemptų akimirkų, nei raudonų kortelių, o pergales iškovojo visi favoritai.

Itin atkakliai vyko mačas Londone, kur "Chelsea" tik po atkaklios kovos permainingame mačeprivertė pasiduoti "Fulham" vienuolikę. Vakarinio Londono derbyje "Chelsea" buvo išsiveržę į priekį rezultatu 2-0, ir nepaisant to, kad vėliau varžovams rezultatą pavyko išlyginti, J.Mourinho auklėtinių pergalių kraitį padidino argentiniečio Hernano Crespo įvartis.

Kita Londono ekipa "Arsenal" minimalia persvara išvykoje nugalėjo "Charlton" ekipą ir nutraukusi trijų iš eilės nesėkmių seriją pakilo į septintą poziciją. Pergalingą įvartį "kanonieriams" pelnė Jose Reyesas.

Atkakliai vyko ir mačas Vigane, kur ir toliau puikiai rungtyniaujanti vietos ekipa rezultatyviose rungtynėse vieno įvarčio skirtumu nugalėjo "Man City". Nors pirmieji į priekį įsiveržė Mančesterio žaidėjai, tačiau vėliau jie praleido keturis įvarčius be atsako. Visgi rungtynių pabaigoje du įvarčiai buvo dar atgaivinę svečių viltis ir sukėlę intrigą, bet šeimininkai atsilaikė ir vis tiek šventė pergalę.

Trys dvikovos baigėsi tokiu pačiu rezultatu 2-0: "Liverpool" įveikė "Newcastle" komandą ir sugadino Michaelo Oweno sugrįžimą, "Tottenham" nugalėjo autsaiderę "Birmingham" ekipą, o išvykoje žaidusi "Blackburn" vienuolikė privertė pasiduoti "Middlesbrough" antrą kartą šią savaitę po trečiadienį vykusių taurės varžybų.

Lengviausiai sekėsi "Aston Villa" ekipai, kuri sutriuškino itin rimtoje krizėje esančius "Everton" žaidėjus, kurie praėjusią savaitę tokiu pačiu rezultatu pralaimėjo "Bolton" komandai. Tuomet Liverpulio ekipos žaidėjai 3 iš tų įvarčių praleido per penkias minutes. Panašiai ir šįkart - du iš jų buvo praleisti per dvi minutes.

Paskutiniame turo susitikime "Bolton" išvykoje nesugebėjo laimėti prieš "Sunderland" ir nukrito į penktą vietą. Tuo Anglijos čempionato kovos šiemet dar nesibaigia, netgi atvirkščiai - sekantis turas bus žaidžiamas jau po dviejų dienų, tai yra artėjantį trečiadienį, o dar viena varžybų diena komandų laukia Naujųjų išvakarėse.

Šeštadienio statistika

"%c00043" 0 - 1 "%c00041"
58` [0 - 1] Jose Antonio Reyes

72` Danny Murphy ("Charlton") pašalintas iš aikštės.

"%c00042" 3 - 2 "%c00044"
3` [1 - 0] William Gallas
24` [2 - 0] Frank Lampard
29` [2 - 1] Brian McBride
56` [2 - 2] Heidar Helguson
74` [3 - 2] Hernan Crespo

"%c00052" 2 - 0 "%c00048"
58` [1 - 0] Robbie Keane (iš 11 m.)
90` [2 - 0] Jermaine Defoe

66` Muzzy Izzet ("Birmingham") pašalintas iš aikštės

"%c00045" 2 - 0 "%c00046"
14` [1 - 0] Steven Gerrard
44` [2 - 0] Shay Given (į savo vartus)

66` Lee Bowyer ("Newcastle") pašalintas iš aikštės

"%c00040" 3 - 0 "%c00194"
35` [1 - 0] Paul Scholes
45` [2 - 0] Rio Ferdinand
63` [3 - 0] Ruud van Nistelrooy

"%c00053" 0 - 2 "%c00056"
38` [0 - 1] Shefki Kuqi
79` [0 - 2] Shefki Kuqi

"%c00057" 1 - 1 "%c00248"
17` [1 - 0] Gary O`Neil
56` [1 - 1] James Collins

88` Laurent Robert ("Portsmouth") pašalintas iš aikštės

"%c00260" 0 - 0 "%c00050"

"%c00261" 4 - 3 "%c00054"
3` [0 - 1] Antoine Sibierski
11` [1 - 1] Jason Roberts
23` [2 - 1] Lee McCulloch
45` [3 - 1] Jason Roberts
71` [4 - 1] Henri Camara
77` [4 - 2] Joey Barton
88` [4 - 3] Andy Cole

"%c00049" 4 - 0 "%c00051"
35` [1 - 0] Milan Baros
48` [2 - 0] Mark Delaney
82` [3 - 0] Juan Pablo Angel
84` [4 - 0] Milan Baros