Ligue 1: Sekmadienio įvarčių lietus © Eurofootball.lt
Sekmadieni Prancūzijos "Ligue 1" pirmenybėse buvo žaidžiami likę trys 16-ojo turo susitikimai. Verta paminėti tai, kad per šiuos mačus buvo įmušta daugiau įvarčių nei per prieš tai vykusius šio turo susitikimus - iš viso sekmadienį žaidusios ekipos sugebėjo įmušti net 17 įvarčių.

Bene idomiausias susitikimas vyko Paryžiuje, kur vietos "P.S.G" priėmė devintoje vietoje žengusį "Lens" klubą. Pirmojo rungtynių įvarčio nereikėjo ilgai laukti - jau pirmąją minutę Olivier Thomertas išvedė "Lens" į priekį. Dar po keturių minučių krito ir antrasis rungtynių įvartis - rezultatą išlygino rezultatyviausias šio sezono lygos žaidėjas Pedro Pauleta.

Vistik "P.S.G" nesugebėjo išlaikyti pranašumo ir 33-ąją minutę Aruna Dindane vėl išvedė "Lens" į priekį. Pirmajam kėliniui artėjant į pabaigą "P.S.G" situacija tapo dar labiau komplikuota, kadangi 41-ąją minutę "Lens" pasiuntė dar vieną kamuolį į šeimininkų vartus - šį kartą tai padarė Jussie Ferreira.

70-ąją minutę šeimininkų padėtis tapo tragiška, kadangi Aruna Dindane antrą kartą šiose rungtynėse sugebėjo nuginkluoti varžovų vartininką ir nors vėliau rezultatą sušvelninti dar sugebėjo taip pat antrą kartą pasižymėjęs Pedro Pauleta, o per pridėtinį laiką įvartį pelnė ir pastaruoju metu puikią formą demonstruojantis Mario Yepesas, vistik "P.S.G" to neužteko, kad pavyktų išvengti pralaimėjimo savo žiūrovų akivaizdoje.

Tokiu pačiu rezultatu baigėsi ir rungtynės Nante, kur vietos "Nantes" priėmė "Strasbourg" futbolininkus. Šiose rungtynėse "Strasbourg" pirmieji išsiveržė į priekį ir po pirmojo kėlinio pirmavo net 2-0, tačiau po pertraukos "Nantes" per dešimt minučių sugebėjo tris kartus pasiųsti kamuolį į "Strasbourg" vartų tinklą ir nors pastariesiems pavyko pasižymęti dar kartą, vistik paskutinę rungtyniį minutę taiklus Frederico Da Rochos įvartis lėmė šeimininkų pergalę.

Centrinė sekmadienio dvikova vyko Marselyje, kur vietos "Marseille" susitiko su "Monaco" vienuolike. Pirmieji į priekį išsiveržė svečiai "Monaco" futbolininkai - 20-ąją minutę kamuolį į šeimininkų vartus pasiuntė Camelis Meriemas. Vistik "Marseille" po praleisto įvarčio atsigavo ir antrajame kėlinyje sugebėjo išlyginti rezultatą, kai po Wilsono Orumos smūgio 64-ąją minutę kamuolys atsidūrė "Monaco" vartuose. Po 12-os minučių visas Stade Velodrome stadionas pašoko ant kojų, kadangi patyręs Sabri Lamouchi pasiuntė dar vieną kamuolį į svečių vartus ir išplėšė savo ekipai pergalę rezultatu 2-1.

Visi sekmadienio rezultatai:

"%c00023" 3 - 4 "%c00093"
1` [0 - 1] Olivier Thomert
6` [1 - 1] Pedro Pauleta
33` [1 - 2] Aruna Dindane
41` [1 - 3] Jussie Ferreira
70` [1 - 4] Aruna Dindane
89` [2 - 4] Pedro Pauleta
92` [3 - 4] Mario Yepes

"%c00066" 4 - 3 "%c00034"
38` [0 - 1] Mickael Pagis (iš 11m.)
45` [0 - 2] Amara Diane
48` [1 - 2] Pascal Delhommeau
49` [1 - 3] Mickael Pagis
55` [2 - 3] Habib Bamogo
58` [3 - 3] Habib Bellaid (į savo vartus)
90` [4 - 3] Frederic Da Rocha

83` Arthur Boka ("Strasbourg") pašalintas iš aikštės

"%c00071" 2 - 1 "%c00036"
20` [0 - 1] Camel Meriem
64` [1 - 1] Wilson Oruma
76` [2 - 1] Sabri Lamouchi

90` Emmanuel Adebayor ("Monaco") pašalintas iš aikštės