"Raudonieji velniai" - jau antri © Eurofootball.lt
Sekmadienį Anglijos "Premier" lygoje sužaisti dar keturi keturioliktojo turo susitikimai. Po jų į antrąją turnyrinės lentelės vietą pakilo "Man Utd" futbolininkai, aplenkdami Londono "Arsenal" ir "Wigan".

Šiandien Sero Alekso Fergusono auklėtiniai išvykoje 2-1 įveikė "West Ham" ir iškovojo 27 tašką šį sezoną. Šeimininkai nuo pirmosios iki 47 minutės pirmavo, kai įvartį pačioje mačo pradžioje pelnė M.Harewoodas. Nepaisant to, antrajame kėlinyje susistygavę žaidimą "Raudonieji velniai" perėmė iniciatyvą ir W.Rooney bei J.O`Shea įvarčių dėka iškovojo 8 pergalę sezone.

Vis sparčiau iš lentelės dugno kyla praėjusio sezono atradimas Liverpulio "Everton". Davido Moyeso vadovaujama ekipa šiandien namie minimaliu rezultatu 1-0 palaužė "Newcastle" ir pakilo į šešioliktąją vietą. Tuo tarpu "Šarkos", nepaisant nesekmės, išsaugojo dvyliktą vietą.

Kituose rungtynėse "Fulham" neleido "Bolton" ekipai pakilti į trečiąją vietą lentelėje, įveikdami varžovus namie 2-1. Kitame mače "Middlesbrough" ir "West Brom" pasidalino po tašką sužaisdami taikiai 2-2.

Sekmadienio rezultatai:

"%c00248" 1 - 2 "%c00040"
1` [1 - 0] Marlon Harewood
47` [1 - 1] Wayne Rooney
56` [1 - 2] John O`Shea

"%c00051" 1 - 0 "%c00046"
46` [1 - 0] Joseph Yobo

"%c00044" 2 - 1 "%c00050"
4` [1 - 0] Brian McBride
18` [2 - 0] Brian McBride
90` [2 - 1] Sylvain Legwinski

"%c00053" 2 - 2 "%c00194"
12` [1 - 0] Mark Viduka
18` [1 - 1] Nathan Ellington
57` [1 - 2] Nwankwu Kanu
67` [2 - 2] Yakubu