"Fiorentina" pasivijo "Milan" ekipą © Eurofootball.lt
Sekmadienį Italijos čempionate buvo sužaisti likusieji 12-ojo susitikimai. Aštuonių iš eilės "Milan" pergalių seriją nutraukė "Fiorentina", tuo tarpu "Inter" atsigavo laimėjimu prieš "Parma".

"Fiorentina" su "Milan" žaidė namuose ir įveikė tituluotus varžovus rezultatu 3-1. Praėjus vos dešimčiai minučių po rungtynių pradžios pirmajį įvartį smūgiu galva pelnė puikią formą šiemet demonstruojantis "Fiorentina" puolėjas L.Toni.

Šis įvartis "pažadino" svečių ekipos žaidėjus, kurie iškarto sukūrė kelias pavojingas progas ir 25 minutę puolėjo A.Gilardino galva smūgiuotas kamuolys atsidūrė vartų tinkle ir rezultatas tapo 1-1. Visgi vos prasidėjus antrajam kėliniui šeimininkai vėl išsiveržė į priekį. Pasinaudojęs A.Nestos ginybine klaida kamuolį į vartus pasiuntė danas M.Jorgensenas.

"Milan" bandė išlyginti rezultatą, tačiau šeimininkai sėkmingai apsigynė ir 87 minutę L.Toni užtvirtino savo komandos pergalę įmušdamas įvartį po kampinio. Ši pergalė leido "Fiorentina" klubui turnyrinėje lentelėje pasivyti varžovus ir su jais dalintis trečią poziciją.

Tuo tarpu kitas Milano klubas "Inter" namuose gana sunkiai rezultatu 2-0 įveikė "Parma" ekipą. Šeimininkai nesugebėjo pralaužti varžovų ginybos iki pat 69 minutės, kuomet J.Verono tikslus perdavimas išvedė portugalą L.Figo prieš vartininką ir kamuolys po jo smūgio įskriejo į vartus. Rungtynėms einant į pabaigą "Inter" strategas R.Mancini į aikštę išleido E.Cambiasso, kuris nepraėjus nei minutei pelnė savo komandai antrajį įvartį ir užtvirtino šeimininkų pergalę.

"Sampdoria" pratęsė sėkmingą pasirodymą čempionate rezultatu 2-0 namuose įveikdama Romos "Lazio" ekipą. Nors per pirmają rungtynių valandą daug progų neturėjo nei vienas nei kitas klubas, "Sampdoria" stratego keitimai pagyvino šeimininkų žaidimą ir 72 minutę po keitimo į aikštę įėjęs A.Diana išvedė "Sampdoria" į priekį. Po dviejų minučių kitas po keitimo aikštėje pasirodęs žaidėjas F.Flachi pelnė šeimininkams dar vieną įvartį ir nesėkmingai išvykose rungtyniaujantis "Lazio" privalėjo pripažinti varžovų pranašumą.

Turnyrinės lentelės viduryje atsidūręs "Palermo" klubas svečiuose vos sugebėjo išplėšti lygiąsias žaisdamas prieš autsaiderį "Treviso", kuriam šiose rungtynėse pirmą kartą vadovavo naujasis komandos treneris A.Cavasinas. Rungtynės baigėsi rezultatu 2-2. Per pirmąsias šešias rungtynių minutes šeimininkų žaidėjas Reginaldo pelnė du įvarčius ir "Treviso" visų nuostabai pirmavo dviejų įvarčių skirtumu. Visgi "Palermo" žaidėjai vėliau susigriebė, sugebėjo atsakyti dvejais įvarčiais ir iškovoti tašką.

Ir toliau puikius rezultatus demonstruoja "Livorno" komanda - šį kartą namuose buvo įveiktas "Empoli". Pergalę šeimininkams atnešė S.Morrone ir C.Lucarelli įvarčiai, padėję savo klubui pakilti į penktą poziciją.

Taip pat gana sėkmingai šį sezoną žaidžiantis "Chievo" namuose nesugebėjo įveikti "Serie A" autsaiderių "Ascoli". Nors Veronos klubas ir buvo išsiveržęs į priekį po S.Pellissier tikslaus smūgio į vartus, svečiai pirmojo kėlinio pabaigoje dėka G.Comotto įvarčio išlygino rezultatą, tad susitikimas baigėsi lygiosiomis 1-1.

Tuo tarpu "Reggina" įveikė svečius iš krizės neišbrendantį "Cagliari" rezultatu 3-1. Šeimininkai pirmąjame kėlinyje pelnė du įvarčius, tačiau 66 minutę "Cagliari" ekipai viltį sugražino N.Abeijono įvartis. Visgi likus dešimčiai minučių iki rungtynių pabaigos šeimininkų žaidėjas C.Paredesas užtvirtino savo komandos pergalę, pelnydamas trečiajį įvartį.

Pagaliau pergalės skonį prisiminė kitas pirmenybių autsaideris "Lecce" klubas, namuose 3-0 sutriuškinęs "Siena". Pergalę šeimininkams atnešė M.Vučiničiaus, A.Konano ir G.Cozzolino įvarčiai.

Sekmadienio susitikimų rezultatai:

"%c00143" 3 - 1 "%c00062"
10` [1 - 0] Luca Toni
25` [1 - 1] Alberto Gilardino
46` [2 - 1] Martin Jorgensen
87` [3 - 1] Luca Toni

"%c00037" 2 - 0 "%c00029"
68` [1 - 0] Luis Figo
81` [2 - 0] Esteban Cambiasso

"%c00070" 2 - 0 "%c00019"
72` [1 - 0] Aimo Stefano Diana
74` [2 - 0] Francesco Flachi

"%c00263" 2 - 2 "%c00200"
2` [1 - 0] Reginaldo
6` [2 - 0] Reginaldo
27` [2 - 1] Michele Ferri
69` [2 - 2] Franco Brienza

"%c00213" 2 - 0 "%c00085"
31` [1 - 0] Stefano Morrone
87` [2 - 0] Cristiano Lucarelli

"%c00068" 1 - 1 "%c00262"
1` [1 - 0] Sergio Pellissier
43` [1 - 1] Gianluca Comotto

"%c00081" 3 - 1 "%c00216"
2` [1 - 0] Nicola Amoruso
38` [2 - 0] Francesco Cozza (11m.)
66` [2 - 1] Nelson Abeijon
80` [3 - 1] Carlos Humberto Paredes

"%c00061" 3 - 0 "%c00080"
16` [1 - 0] Mirko Vucinic
63` [2 - 0] Axel Cedric Konan
90` [3 - 0] Giuseppe Cozzolino