11 turas: "Milan" triuškinanti pergalė © Eurofootball.lt
Savaitgalį buvo sužaistas eilinis, 11-asis Italijos "Serie A" turas. Čempionato lyderiai "Milan", "Juve" ir "Fiorentina" sugebėjo įveikti savo varžovus, tuo tarpu Milano "Inter" turėjo tenkintis nulinėmis lygiosiomis.

Įspudingą pergalę iškovojo "Milan", namuose net 5-1 nugalėjęs "Udinese" ekipą. Vis galingiau žaidžiantis Milano klubas per pirmajį kėlinį pelnė tris įvarčius, po kurių svečiai nesugebėjo atsigauti ir antrajame kėlinyje praleido dar du įvarčius. "Udinese" šiose rungtynėse sugebėjo atsakyti tik nieko nelemiančiu taikliu V.Iaquintos smūgiu iš 11 metrų atžymos.

"Juventus" taip pat solidžiu rezultatu 3-0 nugalėjo savo varžovus "Livorno". Visgi rungtynės čempionų titulą ginančiai komandai buvo gan sunkios. Namuose žaidusiems Turino klubo žaidėjams nepavyko pasiųsti kamuolio į varžovų vartus net iki 59 minutės, kuomet pasižymėjo Z.Ibrahimovičius. Po minutės skirtumą padvigubino D.Trezeguet, o galutinai "Livorno" triuškinimą pridėtiniam rungtynių laikui einant užtvirtino "Juventus" kapitonas A.Del Piero

Be įvarčių baigėsi rungtynės Romos Olimpiniame stadione tarp vietos "Lazio" ir Milano "Inter". Nors pirmajame kėlinyje kelias progas turėjo sostinės ekipa, kurios vienas įvartis buvo neįskaitytas, o po pertraukos kelias pavojingas atakas surezgė "Inter" žaidėjai, abiejų komandų vartininkai sugebėjo išlaikyti savo vartus "sausus".

Eilinį kartą laimėjo "Fiorentina" ekipa, svečiuose 2-0 įveikusi "Ascoli". Jau pačioje rungtynių pradžioje "Fiorentina" gynėjas T.Ujfaluši pasiuntė kamuolį į šeimininkų vartus. Svečių pergalę antrajame kėlinyje užtvirtino labai sėkmingai šiemet rungtyniaujantis rezultatyviausias pirmenybių žaidėjas L.Toni.

Po truputį po nesėkmingo sezono starto atsigauna "Roma" klubas. Šįkart svečiuose rezultatu 2-0 buvo nugalėta "Messina". Antras rungtynes iš eilės pasižymėjo prancūzas P.Mexes- gynėjas kamuolį į varžovų vartus pasiuntė 34 minutę. Abejonių dėl rungtynių baigties nebeliko 81 minutę, kuomet antrajį įvartį savo komandai pelnė "Roma" kapitonas F.Totti.

Svarbius tris taškus kovoje dėl vietų Europos turnyruose iškovojo Genujos "Sampdoria", išvykoje 2-0 įveikusi L.Del Neri vadovaujamą "Palermo" klubą. Nugalėtojams įvarčius pelnė A.Gasbarroni bei E.Bonazzoli.

Autsaiderių dvikovoje "Parma" namuose laimėjo prieš "Lecce" ekipą. Šeimininkai į priekį išsiveržė po M.Marchionni įvarčio 31 minutę, o praėjus penkioms minutėms po didžiosios pertraukos pabaigos skirtumą padvigubino D.Morfeo ir to pilnai užteko "Parma" klubui trims taškams iškovoti.

Kitose 11 turo rungtynėse lygos naujokas "Empoli" rezultatu 3-0 namuose įveikė "Reggina" klubą ir pakilo į devintą turnyrinės lentelės vietą. Šeimininkų pergalę lėmė A.Busce, F.Tavano ir I.Vanucchi įvarčiai.

Išvykoje pergalę iškovojo "Chievo" ekipa, minimalia persvara dėka 10 minutę pelnyto S.Pellissier įvarčio įveikusi "Siena" komandą, tuo tarpu dar vienos autsaiderių rungtynės tarp "Cagliari" ir "Treviso" klostėsi gan nuobodžiai ir baigėsi be įvarčių.

11 turo statistika:

"%c00062" 5 - 1 "%c00063"
25` [1 - 0] Alberto Gilardino
37` [2 - 0] Clarence Seedorf
45` [3 - 0] Andrea Pirlo
53` [4 - 0] Alberto Gilardino
60` [4 - 1] Vincenzo Iaquinta (11m)
77` [5 - 1] Kaka

"%c00038" 3 - 0 "%c00213"
59` [1 - 0] Zlatan Ibrahimovic
60` [2 - 0] David Trezeguet
90` [3 - 0] Alessandro Del Piero

61` minutę iš aikštės pašalintas Diego De Ascentis ("Livorno")

"%c00019" 0 - 0 "%c00037"

"%c00262" 0 - 2 "%c00143"
1` [0 - 1] Tomas Ujfalusi
62` [0 - 2] Luca Toni

"%c00214" 0 - 2 "%c00028"
34` [0 - 1] Philippe Mexes
81` [0 - 2] Francesco Totti

"%c00200" 0 - 2 %c00070"
32` [0 - 1] Andrea Gasbaronni
73` [0 - 2] Emiliano Bonazzoli

"%c00029" 2 - 0 %c00061"
31` [1 - 0] Marco Marchionni
50` [2 - 0] Domenico Morfeo

%c00085" 3 - 0 "%c00081"
7` [1 - 0] Antonio Busce
67` [2 - 0] Francesco Tavano
90` [3 - 0] Ighli Vanucchi

"%c00080" 0 - 1 "%c00068"
10` [0 - 1] Sergio Pellissier

"%c00216" 0 - 0 "%c00263"