Bundesliga: lyderių dvikovoje - "Bayern" pergalė © Eurofootball.lt
Šeštadienį Vokietijos futbolo čempionate buvo sužaistos septynios dvyliktojo turo rungtynės. Turas buvo sėkmingas šeimininkams - namuose rungtyniavusios ekipos iškovojo penkias pergales, kiti du susitikimai baigėsi lygiosiomis.

Čempionato lyderių dvikovoje tarp "Bayern" ir "Werder" pranašesni buvo "Bayern" futbolininkai, namuose įveikę svečius iš Brėmeno rezultatu 3-1. Miuncheno ekipa buvo priversta vytis varžovus, po to, kai pirmąją susitikimo minutę M.Klose laimėjo oro dvikovą prieš savo komandos draugą Vokietijos rinktinėje B.Schweinsteigerį ir galva pasiuntė kamuolį į "Bayern" vartus. Beje, tai buvo jau dvyliktasis rezultatyviausio lygos puolėjo įvartis šiame sezone. Jau po dviejų minučių B.Schweinsteigeris rezultatą išlygino, o kėlinio pabaigoje C.Pizzaro bei R.Makaay`us pridėjo dar du įvarčius ir taip įtvirtino "Bayern" pranašumą. Verta paminėti, jog tai buvo pirmasis olando įvartis po ilgai trukusios įvarčių "sausros". Po pergalės Miuncheno ekipa padidino savo pranašumą prieš "Werder" jau iki penkių taškų.

Pagaliau košmarišką šešių pralaimėjimų iš eilės seriją nutraukė "Koln" futbolininkai, svečiuose sužaidę lygiosiomis 1-1 su "Wolfsburg" klubu. Verta paminėti, jog rezultatą "Koln" išlygino 88-ąją susitikimo minutę. Vis dėlto iškovotas taškelis neženkliai pagerino "Koln" klubo padėtį - lygos naujokų ekipa ir toliau išlieka penkioliktoje pozicijoje ir paskutinėje vietoje esantį "Nurnberg" klubą, turo susitikimą žaisiantį sekmadienį, lenkia tik keturiais taškais.

Į pergalingą kelią sugrįžo "Schalke" ekipa - Gelsenkircheno futbolininkai namuose 3-0 įveikė "Duisburg". Pergalę "Schalke" ekipai garantavo K.Kuranyio bei D.Rodrigezo įvarčiai. Tokiu pačiu rezultatu baigėsi ir dar du susitikimai - "Hertha" nepasigailėjo "Kaiserslautern", tuo tarpu pastaruoju metu neblogą žaidimą demonstruojantis "Eintracht" namuose sutriuškino Belefieldo "Arminia". Du įvarčius "Eintracht" klubui pelnė rezultatyviausias ekipos žaidėjas saugas A.Meieris.

Kitame mače sunkias lygiasias išplėšė "Hannover" ekipa, namuose sužaidusi 2-2 su "Mainz" klubu. Verta paminėti, jog iki mačo pabaigos likus žaisti apie penkias minutes "Mainz" dar pirmavo 2-0, tačiau šeimininkai kovojo iki galo ir T.Brdaričiaus bei M.Tartano įvarčių dėka "Hannover" sugebėjo išlyginti rezultatą ir iškovoti svarbų tašką.

Sunkią pergalę pasiekė "Bayer" futbolininkai, namuose 2-1 palaužę "Borussia" ekipą. Šeimininkai išsiveržė į priekį, kai gavęs perdavimą iš D.Berbatovo "Borussia" vartininką maždaug iš penkių metrų nuginklavo gynėjas Juanas. Svečiai iš Dortmundo rado jėgų atsitiesti - sužaidus kiek daugiau nei valandą L.Rickenas pelnė ketvirtąjį savo įvartį šiame sezone ir išlygino santykį. Vis dėlto svečiams šiame mače taškų iškovoti nepavyko - po kampinio prie "Borussia" vartų F.Kringe nesėkmingai bandė išmušti kamuolį, pasiuntė jį į savo vartus ir taip "padovanojo" tris taškus "Bayer" ekipai. Po pergalės Leverkuseno klubas pakilo į aštuntąją poziciją, tuo tarpu "Borussia" futbolininkai - devinti.

Šeštadienio susitikimų statistika

"%c00008" 2 - 1 "%c00100"
33` [1 - 0] Juan
69` [1 - 1] Lars Ricken
86` [2 - 1] Florian Kringe (į savo vartus)

"%c00001" 3 - 1 "%c00016"
1` [0 - 1] Miroslav Klose
3` [1 - 1] Bastian Schweinsteiger
34` [2 - 1] Claudio Pizarro
44` [3 - 1] Roy Makaay

"%c00015" 3 - 0 "%c00258"
13` [1 - 0] Kevin Kuranyi
67` [2 - 0] Alexander Meyer (į savo vartus)
86` [3 - 0] Dario Rodriguez

"%c00088" 2 - 2 "%c00209"
31` [0 - 1] Manuel Friedrich
65` [0 - 2] Benjamin Auer
86` [1 - 2] Thomas Brdaric (iš 11m. baudinio)
90` [2 - 2] Michael Tarnat

"%c00105" 3 - 0 "%c00014"
6` [1 - 0] Marcelinho
48` [2 - 0] Marko Pantelic
52` [3 - 0] Nando Rafael

"%c00011" 1 - 1 "%c00256"
41` [1 - 0] Diego Klimowicz
88` [1 - 1] Denis Epstein

77` Kevin Hofland ("Wolfsburg") pašalintas iš aikštės

"%c00257" 3 - 0 "%c00210"
35` [1 - 0] Francisco Copado
49` [2 - 0] Alexander Meier
55` [3 - 0] Alexander Meier