UEFA taurėje "CSKA" ir vėl neiškovojo pergalės © Eurofootball.lt
Ketvirtadienį UEFA taurės turnyro grupių varžybose vyko antrojo turo susitikimai. Dar du taškus prarado nugalėtojų titulą ginantis Maskvos "CSKA", prancūzų "Rennes" patyrė dar vieną nesėkmę, "Shakhtar" išvykoje netikėtai laimėjo prieš "Stuttgart", o visi kiti favoritai, tarp jų ir antrą kartą nugalėję "Hamburger", "Strasbourg" ir "Middlesbrough" klubai, iškovojo pergales.

"CSKA" kartu su D.Šemberu išvykoje nesugebėjo palaužti "Heerenveen" pasipriešinimo ir sužaidė nulinėmis lygiosiomis taip iškovodami tik pirmąjį tašką. F grupėje pirmauja šiame ture nerungtyniavęs "Marseille" ir Sofijos "Levski", rytų europiečių dvikovoje minimalia persvara po įvarčio paskutinę minutę įveikęs Bukarešto "Dinamo" ekipą.

Toliau sėkmingai rungtyniauja "Hamburger" klubas, dėka olando R.van der Vaarto ir B.Lautho įvarčių įtikinamai laimėjęs prieš Stavangero "Viking". Kitame A grupės susitikime Prahos "Slavia" namuose rezultatyvioje ir įnirtingoje kovoje įveikė Sofijos "CSKA" ir į savo sąskaitą įsirašę pirmuosius tris taškus.

Pergale grupių varžybas B grupėje pradėjo A.Skarbaliaus "Brondby", savo aikštėje rezultatu 2-0 nugalėjęs Petach Tikvos "Maccabi", o Maskvos "Lokomotiv" Sicilijoje atsilaikė prieš "Palermo" ir sužaidęs nulinėmis lygiosiomis pasidalino po tašką. C grupėje įspūdingai po triuškinamo pralaimėjimo atsigavo "Lens", namuose nepasigailėjęs "Halmstad" bei T.Žvirgždausko ir nugalėjęs penkių įvarčių persvara. Antrame grupės susitikime Genujos "Sampdoria" be įvarčių sužaidė su Bukarešto "Steaua".

D grupėje "Middlesbrough" 3-0 sutriuškino svečius iš Ukrainos "Dnipro", o vienas iš kelių bulgarų klubų Lovecho "Litex" laimėjo prieš Ciuricho "Grasshopers" ekipą. Dramatišką pergalę E grupėje rungtynėse prieš Belgrado "Crvenaq Zvezda" išplėšė šveicarų "Basel", tuo tarpu vienas Prancūzijos lygos autsaiderių "Stasbourg" nugalėjo "Tromso" komandą ir pasiekė antrą laimėjimą.

Visiškai skirtingai nei strasburgiečiams sekasi dar vienai prancūzų ekipai "Rennes", kuri Vienoje nusileido "Rapid" klubui ir patyrusi antrąją nesėkmę gerokai susikomplikavo savo padėtį apylygėje G grupėje. Jos lyderiu tapo Donecko "Shakhtar", išvykoje gana netikėtai įveikęs "Stuttgart" komandą. Tuo tarpu H grupėje staigmenų nebuvo - "Bolton" namuose laimėjo prieš Sankt Peterburgo "Zenit, o "Sevilla" po trijų įvarčių antroje antro kėlinio pusėje nugalėjo Stambulo "Besiktas" klubą.

Ketvirtadienio rezultatai

A grupė

"Hamburger" 2 - 0 Stavangero "Viking"
21` [1 - 0] Rafael van der Vaart
66` [2 - 0] Benjamin Lauth

Prahos "Slavia" 4 - 2 Sofijos "CSKA"
5` [1 - 0] Pavel Fort
10` [1 - 1] Emil Gargorov
36` [2 - 1] Stanislav Vlcek
56` [3 - 1] Karel Pitak
58` [3 - 2] Stoiko Sakaliev
75` [4 - 2] Pavel Fort

B grupė

"Brondby" 2 - 0 Petach Tikvos "Maccabi"
67` [1 - 0] Marcus Lantz
83` [2 - 0] Johan Absalonsen

A.Skarbalius ("Brondby") rungtynėms registruotas nebuvo

"Palermo" 0 - 0 Maskvos "Lokomotiv"

C grupė

"Lens" 5 - 0 "Halmstad"
16` [1 - 0] Daniel Cousin
23` [2 - 0] Daniel Cousin
47` [3 - 0] Daniel Cousin
73` [4 - 0] Issam Jemaa
90` [5 - 0] Yoann Lachor

T.Žvirgždauskas ("Halmstad") žaidė visas rungtynes

Genujos "Sampdoria" 0 - 0 Bukarešto "Steaua"

D grupė

Lovecho "Litex" 2 - 1 Ciuricho "Grasshoppers"
13` [1 - 0] Milan Novakovic
81` [2 - 0] Sandrinho
90` [2 - 1] Antonio Dos Santos

"Middlesbrough" 3 - 0 Dnipropetrovsko "Dnipro"
36` [1 - 0] Yakubu Ayegbeni
50` [2 - 0] Mark Viduka
56` [3 - 0] Mark Viduka

E grupė

Belgrado "Crvena Zvezda" 1 - 2 "Basel"
25` [1 - 0] Milan Purovic
30` [1 - 1] Matias Emilio Delgado (pen.)
88` [1 - 2] Julio Hernan Rossi

"Strasbourg" 2 - 0 "Tromso"
38` [1 - 0] Mickael Pagis
66` [2 - 0] Salim Arrache

F grupė

Sofijos "Levski" 1 - 0 Bukarešto "Dinamo"
90` [1 - 0] Emil Angelov

"Heerenveen" 0 - 0 Maskvos "CSKA"

D.Šemberas ("CSKA") žaidė visas rungtynes

G grupė

Vienos "Rapid" 2 - 0 "Rennes"
42` [1 - 0] Daniel Gheorghe Niculae
68` [2 - 0] Mugurel Mihai Buga

"Stuttgart" 0 - 2 Donecko "Shakhtar"
31` [0 - 1] Fernandinho
88` [0 - 2] Ciprian Marica

H grupė

"Bolton" 1 - 0 Sankt Peterburgo "Zenit"
24` [1 - 0] Kevin Nolan

R.Poškus ("Zenit") aikštėje nepasirodė

"Sevilla" 3 - 0 Stambulo "Besiktas"
64` [1 - 0] Javier Pedro Saviola
65` [2 - 0] Frederic Kanoute
89` [3 - 0] Frederic Kanoute