Į aštuntfinalį žengė ir "Arsenal" su "Barcelona" © Eurofootball.lt
Sužaistos trečiadienio Čempionų lygos grupių varžybų dvikovos, pasižymėjusios ir įvarčių gausa, ir permainingais bei dramatiškais epizodais, ir netikėtais ar triuškinamais rezultatais. Po ketvirtojo turo paaiškėjo, kad prie dviejų ekipų jau patekusių į aštuntfinalį prisijungė savo varžovą sutriuškinę "Arsenal" ir "Barcelona", "Man Utd" patyrė netikėtą nesėkmę, o "Juventus" ekipai pavyko pasiekti revanšą prieš "Bayern".

Praėjusiame ture "Juve" Miunchene turėjo pripažinti "Bayern" pranašumą, tačiau šį kartą susitikimas vyko Turine ir viskas klostėsi kitaip - sužaidus kiek daugiau nei valandą šeimininkus į priekį išvedė D.Trezeguet, ir nors netrukus po dar vienos C.Abbiati klaidos tolimu smūgiu pasižymėjo S.Deisleris, iki mačo pabaigos likus penkioms minutėms tas pats D.Trezeguet išplėšė italų ekipai pergalę ir leido su varžovais susilyginti taškais.

Kitose A grupės rungtynėse antrą pergalę pasiekė "Brugge" komanda, jau pirmą minutę atsilikinėjusi prieš Vienos "Rapid" po M.Kinclo įvarčio, tačiau vėliau palaužusi svečių pasipriešinimą trimis įvarčiais. Austrams dar pavyko skirtumą sušvelninti, bet jų tai neišgelbėjo nuo dar vieno pralaimėjimo ir galutinai palaidotų vilčių patekti į kitą etapą.

Ketvirtą laimėjimą iš tiek pat galimų į savo sąskaitą įsirašė ir užtikrintai į aštuntfinalį žengė Londono "Arsenal", savo aikštėje rezultatu 3-0 nugalėjęs Prahos "Sparta" komandą. Pirmą įvartį nugalėtojams firminiu smūgiu pelnė T.Henry, dar du įvarčius pridėjo R.Van Persie. Dramatiškai susiklostė antros B grupės rungtynės Šveicarijoje, kur "Thun" du kartus sugebėjo išlyginti rezultatą mače prieš Amsterdamo "Ajax", tačiau olandų klubas per pridėtą laiką pelnė du įvarčius ir vis tiek šventė pergalę.

Vos vieno taško iki C grupės nugalėtojų titulo trūksta "Barcelona" klubui, kuris namuose tiesiog nušlavė Atėnų "Panathinaikos" vienuolikę. Tris įvarčius katalonų komandoje įmušė kamerūnietis Samuelis Eto`o, po vieną kartą pasižymėjo M.Van Bommelis ir L.Messi. Tikras trileris vyko Brėmene - ten "Werder" buvo įgijęs trijų įvarčių pranašumą, bet "Udinese", tarsi prisiminusi "Liverpool" žygdarbį praėjusių metų finale, per šešias minutes rezultatą išlygino. Visgi vėliau J.Micoud sugebėjo įmušti ketvirtą įvartį ir išplėšti pergalę vokiečiams, atgaivinusiems šansus kovoti dėl antrosios vietos.

Toliau viena labiausiai intriguojančių lieka nerezultatyvioji D grupė, kurioje per aštuonias varžybas buvo įmušti vos aštuoni įvarčiai. Grupės lyderiu tapo "Villarreal" klubas, išvykoje minimalia persvara palaužęs "Benfica" pasipriešinimą, tačiau dienos staigmena tapo "Lille" žaidimas - Paryžiaus "Stade de France" stadione Lilio ekipai pavyko parklupdyti "Man Utd" klubą ir iškovojus pirmą pergalę su anglais susilyginti taškais.

Trečiadienio rezultatai

A grupė

"Brugge" 3 - 2 "Rapid"
1` [0 - 1] Marek Kincl
9` [1 - 1] Javier Portillo
25` [2 - 1] Bosko Balaban
63` [3 - 1] Gert Verheyen
81` [3 - 2] Steffen Hofmann

"Juventus" 2 - 1 "Bayern"
62` [1 - 0] David Trezeguet
66` [1 - 1] Sebastian Deisler
85` [2 - 1] David Trezeguet

90` Zlatan Ibrahimovic ("Juventus") pašalintas iš aikštės

B grupė

"Arsenal" 3 - 0 "Sparta"
23` [1 - 0] Thierry Henry
82` [2 - 0] Robin van Persie
86` [3 - 0] Robin van Persie

"Thun" 2 - 4 "Ajax"
27` [0 - 1] Wesley Sneijder
56` [1 - 1] Mauro Lustrinelli
63` [1 - 2] Ioannis Anastasiou
74` [2 - 2] Adriano Pimenta
90+1` [2 - 3] Nigel de Jong
90+3` [2 - 4] Nourdin Boukhari

C grupė

"Werder" 4 - 3 "Udinese"
15` [1 - 0] Miroslav Klose
24` [2 - 0] Frank Baumann
51` [3 - 0] Johan Micoud
54` [3 - 1] Antonio Di Natale
57` [3 - 2] Antonio Di Natale
60` [3 - 3] Christian Schulz
67` [4 - 3] Johan Micoud

71` Giampiero Pinzi ("Udinese") pašalintas iš aikštės

"Barcelona" 5 - 0 "Panathinaikos"
1` [1 - 0] Mark van Bommel
14` [2 - 0] Samuel Eto`o
34` [3 - 0] Lionel Messi
40` [4 - 0] Samuel Eto`o
65` [5 - 0] Samuel Eto`o

D grupė

"Benfica" 0 - 1 "Villarreal"
81` [0 - 1] Marcos Senna

"Lille" 1 - 0 "Man Utd"
38` [1 - 0] Milenko Acimovic