"Lyon" ir "Real" užsitikrino vietas aštuntfinalyje © Eurofootball.lt
UEFA Čempionų lygoje antradienį buvo žaidžiamos grupių varžybų ketvirtojo turo kovos. Vietas turnyro aštuntfinalyje užsitikrino F grupėje pirmaujantys "Lyon" ir "Real" klubai, "Milan" ir "Chelsea" išvykose netikėtai turėjo pripažinti atitinkamai "PSV" bei "Betis" pranašumą.

Praėjusio sezono pusfinalio dvikovos pakartojime Eindhovene "PSV" priemė "Milan" klubą ir įveikė jį minimalia persvara. Pergalingą įvartį olandams pelnė J.Farfanas, pasinaudojęs varžovų gynėjo "dovanėle" ir nuginklavęs vartininką Didą smūgiu į artimąjį kampą. Svečiai vėliau perimė iniciatyvą ir turėjo progų išlyginti rezultatą, bet jomis nepasinaudojo, o rungtynių pabaigoje jų padėtį dar labiau komplikavo antra J.Stamo geltona kortelė.

Antrą kartą šiemet "PSV" nugalėjo Milano klubą savo aikštėje, tačiau skirtingai nei nieko nelėmusi praėjusio sezono pergalė pusfinalyje, dabar Eindhoveno ekipa įsitvirtino pirmoje grupės vietoje. Tuo tarpu "Milan" antrą poziciją dalinasi su Gelzenkircheno "Schalke" klubu, namuose laimėjusiu prieš "Fenerbahce" ekipą. Pirmąjį įvartį galva nugalėtojams pelnė brazilų kilmės vokietis K.Kuraniy, o antrą svečiams dėl dviejų pašalinimų iš aikštės likus devyniese paskutinę minutę pridėjo E.Sandas.

F grupėje intrigos beveik nebeliko - ten jau aiškus abu nugalėtojai. Jais tapo nei vieno taško dar nepraradęs "Lyon", kuris Pirėjuje mače prieš "Olympiacos" atsitiesė po praleisto ankstyvo įvarčio ir vėliau įmušęs keturis šventė užtikrintą pergalę. Nugalėjo ir traumų praretintas Madrido "Real", išvykoje į Norvegiją palaužęs Trondheimo "Rosenborg" pasipriešinimą bei taip užsitikrinęs bent antrąją vietą.

Viltis patekti į kitą etapą išsaugojo Sevilijos "Betis", netikėtai namuose įveikęs iki tol šį sezoną nepralaimėjusį Londono "Chelsea", atsirevanšavęs už triuškinamą pralaimėjimą išvykoje, ir sumažinęs atsilikimą iki vieno taško. Pergalingą įvartį "Betis" klubui pelnė aikštėje po keitimo pasirodęs Dani. Kitose G grupės rungtynėse trečią pergalę iškovojo nugalėtojų titulą ginantis "Liverpool", namuose sutriuškinęs 11-ąjį pralaimėjimą iš eilės turnyre patyrusį Briuselio "Anderlecht". Liverpulio komandai du įvarčius pelnė ispanai F.Morientesas ir L.Garcia, o vieną pridėjo prancūzas D.Cisse.

Svarbų žingsnį link aštuntfinalio žengė Milano "Inter", savo aikštėje atsitiesęs po praleisto puikaus H.Almeida baudos smūgio ir nugalėjęs dviejų J.Cruzo įvarčiu antrajame kėlinyje dėka. Surinkęs 9 taškus "Inter" dabar užtikrintai pirmauja H grupėje, o antrąją poziciją joje dalinasi lygiosiomis Bratislavoje sužaidęs vietos "Artmedia" ir Glazgo "Rangers" - škotų klubas du kartus buvo išsiveržęs į priekį, tačiau lygos debiutantai sugebėjo išlyginti rezultatą ir iškovoti svarbų tašką.

Antradienio rezultatai

E grupė

"%c00128" 1 - 0 "%c00062"
12` [1 - 0] Jefferson Farfan

84` Jaap Stam ("Milan") pašalintas iš aikštės

"%c00015" 2 - 0 "%c00148"
32` [1 - 0] Kevin Kuranyi
90` [2 - 0] Ebbe Sand

40` Fabio Luciano, 55` Marco Aurelio (abu - "Fenerbahce") pašalinti iš aikštės

F grupė

"%c00131" 1 - 4 "%c00055"
3` [1 - 0] Haruna Babangida
41` [1 - 1] Juninho
44` [1 - 2] John Carew
55` [1 - 3] Mahamadou Diarra
57` [1 - 4] John Carew

"%c00217" 0 - 2 "%c00003"
26` [0 - 1] Mikael Dorsin (į savo vartus)
41` [0 - 2] Jose Maria Guti

G grupė

"%c00045" 3 - 0 "%c00126"
34` [1 - 0] Fernando Morientes
61` [2 - 0] Luis Garcia
89` [3 - 0] Djibrill Cisse

75` Nenad Jestrovic ("Anderlecht") pašalintas iš aikštės

"%c00097" 1 - 0 "%c00042"
28` [1 - 0] Dani

H grupė

"%c00268" 2 - 2 "%c00121"
3` [0 - 1] Dado Prso
8` [1 - 1] Balasz Borbely
44` [1 - 2] Steven Thompson
59` [2 - 2] Jan Kozak

"%c00037" 2 - 1 "%c00109"
16` [0 - 1] Hugo Almeida
75` [1 - 1] Julio Ricardo Cruz (11m.)
82` [2 - 1] Julio Ricardo Cruz