11 turas: pirmoji "Schalke" nesėkmė © Eurofootball.lt
Šeštadienį Vokietijos Bundesligoje buvo sužaisti septyni vienuoliktojo turo susitikimai, po kurių lygoje nebeliko nepralaimėjusių ekipų. Iki tol nacionalinėse pirmenybėse be nesėkmių rungtyniavusi "Schalke" ekipa svečiuose nusileido "Hamburger" futbolininkams ir taip nutraukė savo dešimties nepralaimėtų varžybų seriją.

"Hamburger" ir "Schalke" rungtynių baigtį nulėmė vienintelis tikslus gynėjo iš Irano M.Mahdavikios smūgis 19-ąją minutę. Verta paminėti, jog nuo 62 minutės "Schalke" buvo priversti kovoti dešimtyje, kadangi iš aikštės už antrą geltoną kortelę buvo pašalintas C.Poulsenas. Beje, tai buvo jau antroji "Schalke" nesėkmė iš eilės - savaitės viduryje Gelsenkircheno ekipa gėdingai net 0-6 svečiuose pralaimėjo "Eintracht" klubui ir pasitraukė iš Vokietijos taurės varžybų.

Tuo tarpu "Hamburger" ekipa sėkmingai įveikė antrąjį taurės etapą ir trečiajame susikaus su taurės laimėtojais ir Bundesligos čempionais "Bayern" futbolininkais. Šį šeštadienį Miuncheno ekipa nelengvai, tačiau sugebėjo palaužti "Koln" pasipriešinimą ir iškovojo devintąją pergalę nacionalinėse pirmenybėse. Įvarčius "Bavarams" pelnė brazilas Lucio bei ekipos lyderis M.Ballackas.

"Bayern" klubas ir toliau išlieka lygos lyderiais ir dviem taškais lenkia "Werder" ekipą, kuri šiame ture 4-1 sutriuškino pastaruoju metu pakiliai rungtyniavusį "Eintracht" klubą. Brėmeno futbolininkai buvo priversti vytis savo varžovus, po to, kai "Eintracht" žaidėjas I.Amanatidis 19-ąją minutę išvedė savo komandą į priekį. Vis dėlto "Werder" nesutriko ir iki pertraukos išlygino rezultatą, o antrąjame kėlinyje įmušė dar tris įvarčius ir taip nepaliko vilčių svečiams iš Frankfurto.

Jau turbūt nieko nebestebina neitin sėkmingas "Stuttgart" žaidimas - šįkart prieš sezono pradžią vienais iš realiausių pretendentų į čempionų titulą laikytas "Stuttgart" klubas namuose sužaidė lygiosiomis 3-3 su "Hertha" ekipa. Po šių lygiųjų "Hertha" užima šeštąją vietą, tuo tarpu "Stuttgart" - devinti.

Netikėtą pergalę iškovojo lygos autsaideriai "Duisburg", namuose minimaliu skirtumu palaužę "Wolfsburg" pasipriešinimą. Vienintelį įvartį "Duisburg" klubui po tikslios kombinacijos pelnė A.Bugera. Po šios pergalės lygos naujokai pakilo į penkioliktąją poziciją, tačiau juos dar gali aplenkti "Mainz" bei "Nurnberg" klubai, turo susitikimą žaisiantys sekmadienį.

Šeštadienio susitikimų statistika

"%c00256" 1 - 2 "%c00001"
28` [1 - 0] Matthias Scherz
55` [1 - 1] Lucio
74` [1 - 2] Michael Ballack

"%c00100" 2 - 1 "%c00103"
22` [1 - 0] Sebastian Kehl
90` [2 - 0] Ebi Smolarek
90` [2 - 1] Oliver Neuville

"%c00258" 1 - 0 "%c00011"
57` [1 - 0] Alexander Bugera

"%c00016" 4 - 1 "%c00257"
19` [0 - 1] Ioannis Amanatidis
29` [1 - 1] Torsten Frings
52` [2 - 1] Tim Borowski
61` [3 - 1] Miroslav Klose
90` [4 - 1] Tim Borowski

"%c00024" 1 - 0 "%c00015"
19` [1 - 0] Mehdi Mahdavikia

62` Christian Poulsen ("Schalke") pašalintas iš aikštės.

"%c00014" 2 - 2 "%c00008"
32` [1 - 0] Marco Engelhardt
39` [1 - 1] Tranquillo Barnetta
71` [1 - 2] Andrej Voronin
90` [2 - 2] Berkant Göktan

"%c00027" 3 - 3 "%c00105"
8` [0 - 1] Ellery Cairo
52` [1 - 1] Danijel Ljuboja
66` [2 - 1] Cacau
67` [2 - 2] Nando Rafael
76` [2 - 3] Marcelinho
83` [3 - 3] Mario Gomez