"Premier" lyga - "Middlesbrough" sutriuškino "Man Utd" © Eurofootball.lt
Šiandien Anglijos "Premier" lygoje buvo sužaisti aštuoni vienuoliktojo turo susitikimai. Tenka ir vėl kartoti amžinąja tampančia frazę - lyderis ir po šio turo nepasikeitė.

Šeštadienį šalies čempionų titulą ginantis "Chelsea" klubas 4-2 įveikė "Blackburn". Du įvarčius nugalėtojams pelnė saugas Frankas Lampardas, po kartą pasižymėjo Didieras Drogba bei Joe Cole`as.

Tačiau bene įdomiausios turo rungtynės vyko "Cellnet Riverside" stadione, kuriame namų rungtynes žaidžia vietos "Middlesbrough" komanda. Šį kartą S.McClareno auklėtiniai netikėtai 4-1 sutriuškino ir toliau buksuojantį "Man Utd" klubą. Įdomu tai, kad Mančesterio ekipą nuo visiško sutriuškinimo paskutinę rungtynių minutę išgelbėjo įvartį pelnęs portugalas Cristiano Ronaldo.

Tai buvo antroji Sero Alekso Fergusono vadovaujamos ekipos nesėkmė šį sezoną. Per dešimt rungtynių iškovoję 18 taškų "Raudonieji velniai" nukrito į šeštąją vietą turnyrinėje lentelėje ir nuo lyderio atsilieka jau 13 taškų. "Middlesbrough" su 15 taškų žengia dešimtoje vietoje.

Kitame mače "Liverpool" treneris Rafaelis Benitezas kritikams įrodė, kad jo komanda gali laimėti - iki tol dažniausiai lygiosiomis žaidęs klubas 2-0 nugalėjo "West Ham". Per devynias rungtynes iškovoję 13 taškų Europos čempionai užima dvyliktąją vietą ir dar prieš lyderį turi rungtynes atsargoje.

Ir toliau ne itin sėkmingai rungtyniauja "Arsenal" vienuolikė. Šį kartą Londono derbyje su "Tottenham" "Kanonieriai" sugebėjo iškovoti tik lygiąsias. Ilgai pralaiminėję buvę šalies čempionai išlyginamąjį įvartį pelnė 77 mačo minutę.

Toliau netikėtai sėkmingai rungtyniauja lygos debiutantas "Wigan" klubas. Paskutinę mačo minutę pelnę įvartį jie įveikė "Fulham" ir su 22 taškais pakilo jau į antrąją turnyrinės lentelės vietą.

Visi šeštadienio rezultatai:

"%c00261" 1 - 0 "%c00044"
90` [1 - 0] Pascal Chimbonda

"%c00052" 1 - 1 "%c00041"
17` [1 - 0] Ledley King
77` [1 - 1] Robert Pires

"%c00048" 0 - 1 "%c00051"
43` [0 - 1] Simon Davies

"%c00043" 0 - 1 "%c00050"
72` [0 - 1] Kevin Nolan

"%c00042" 4 - 2 "%c00056"
10` [1 - 0] Didier Drogba
14` [2 - 0] Frank Lampard (iš 11 metrų baudinio)
18` [2 - 1] Craig Bellamy (iš 11 metrų baudinio)
44` [2 - 2] Craig Bellamy
62` [3 - 2] Frank Lampard
74` [4 - 2] Joe Cole

"%c00045" 2 - 0 "%c00248"
18` [1 - 0] Xabi Alonso
82` [2 - 0] Boudewijn Zenden

"%c00260" 1 - 4 "%c00057"
4` [1 - 0] Dean Whitehead (iš 11 metrų baudinio)
48` [1 - 1] Zvonimir Vukic
59` [1 - 2] Matthew Taylor
67` [1 - 3] Matthew Taylor
74` [1 - 4] Dario Silva

"%c00053" 4 - 1 "%c00040"
2` [1 - 0] Gaizka Mendieta
25` [2 - 0] Jimmy Floyd Hasselbaink
45` [3 - 0] Yakubu (iš 11 metrų baudinio)
78` [4 - 0] Gaizka Mendieta
90` [4 - 1] Cristiano Ronaldo