Devintą pergalę pasiekusi "Juve" pagerino Italijos rekordą © Eurofootball.lt
Italijos "Serie A" pirmenybėse trečiadienį sužaistos 9-ojo turo rungtynės. Visų laikų lygos rekordą pagerino čempionato lyderis Turino "Juventus", laimėjęs visus devynis mačus iš eilės ir nepraradęs nei taško dar labiau padidino pranašumą prieš vieną iš dviejų pagrindinių varžovų kovoje dėl čempionų titulo Milano "Inter" klubą, kuris savo aikštėje netikėtai nusileido "Roma" ekipai.

"Juve" savaitgalį jau buvo pakartojusi 1930 ir 1985 metais klubo pasiektą aštuonių pergalių iš eilės seriją, tačiau laimėjimas prieš Genujos "Sampdoria" namuose reiškė, kad F.Capello auklėtiniams pavyko padaryti tai, ko iki šiol nebuvo padariusi nei viena "Serie A" komanda. Rekordą pagerinusiame mače įvarčius Turino ekipai pelnė puolėjai D.Trezeguet ir A.Mutu.

Penkiais taškais nuo lyderio atsilieka "Milan", išvykoje turėjęs gerokai pavargti rungtynėse su "Empoli". 34 minutę lygos naujokas buvo netikėtai išsiveržęs į priekį po I.Vannuchi įvarčio, bet vėliau du kartus pasižymėjo A.Gilardino, vieną įvartį pridėjo C.Vieri, ir "Milan" prieš artėjantį susitikimą su "Juve" į savo sąskaitą įsirašė dar tris taškus.

Netikėtą nesėkmę permainingose rungtynėse patyrė Milano "Inter", savo aikštėje pralaimėjęs prieš iš krizės pradedančią išbristi "Roma" komandą pirmą kartą nuo 1994-ųjų. Romos klubą į priekį smūgiu iš arti išvedė V.Montella, po to abi komandos apsikeitė pataikymais į vartų konstrukciją, o sužaidus pusvalandį puikų įvartį pelnė svečių kapitonas F.Totti, nubėgęs per pusę aikštės, suklaidinęs du gynėjus ir iš baudos aikštelės prieigų permetęs kamuolį per vartininką J.Cesarą.

Po pertraukos į šeimininkų vartus dar buvo skirtas 11 metrų baudinys, kurį realizavo tas pats F.Totti. Nepaisant trijų įvarčių deficito, "Inter" nepasidavė, ir 67 minutę Adriano puiku baudos smūgiu sušvelnino rezultatą, o po dešimties minučių suklydus vartininkui Doni pasižymėjo dar kartą. Visgi Milano ekipai išplėšti lygiųjų nepavyko, o rungtynės baigėsi dviem pašalinimais iš aikštės - raudonas korteles už susistumdymą gavo J.Veronas ir F.Totti.

Pasinaudojusi "Inter" pralaimėjimu į trečią vietą pakilo "Fiorentina", rezultatyviausio lygos žaidėjo L.Toni dviejų įvarčių dėka Tuskanijos derbyje įveikusi "Siena" komandą. Penktą poziciją su trimis klubais dalinasi "Palermo", namuose nesunkiai sutriuškinęs lygos autsaiderį "Lecce".

Kartu su "Palermo" po 15-a taškų turi ir "Livorno", svečiuose sužaidęs lygiosiomis su "Cagliari", bei Romos "Lazio" ir Veronos "Chievo" klubai, kurių tarpusavio dvikovoje nugalėtojas taip pat nepaaiškėjo - "Lazio" dominavo pirmajame kėlinyje ir išsiveržė į priekį po T.Rocchi tikslaus smūgio, bet antrajame dėl dviejų klaidų gynyboje buvo priverstas vytis ir išplėšė pelnytą tašką tik paskutinę minutę, kai už žaidimą ranką skirtą 11 metrų baudinį realizavo M.Oddo.

Dar du taškus prarado "Udinese", vos išsigelbėjusi nuo pralaimėjimo išvykoje prieš naujoką "Ascoli", kitas lygos debiutantas "Treviso" įveikė "Reggina" ir iškovojo pirmąją pergalę, o "Parma" ir "Messina" susitikimas baigėsi lygiosiomis.

9 turo rezultatai

"%c00037" 2 - 3 "%c00028"
12` [0 - 1] Vincenzo Montella
30` [0 - 2] Francesco Totti
47` [0 - 3] Francesco Totti (11m.)
67` [1 - 3] Adriano
77` [2 - 3] Adriano

90` Juan Veron ("Inter") ir Francesco Totti ("Roma") pašalinti iš aikštės

"%c00085" 1 - 3 "%c00062"
34` [1 - 0] Igli Vannucchi
45` [1 - 1] Alberto Gilardino
50` [1 - 2] Alberto Gilardino
55` [1 - 3] Christian Vieri

"%c00262" 1 - 1 "%c00063"
18` [1 - 0] Michele Fini
88` [1 - 1] Jose Luis Vidigal

"%c00216" 1 - 1 "%c00213"
51` [1 - 0] David Suazo (11m.)
75` [1 - 1] Matteo Melara

"%c00081" 1 - 2 "%c00263"
18` [0 - 1] Luigi Cristiano Beghetto
78` [0 - 2] Francesco Parravicini
86` [1 - 2] Simone Missiroli

"%c00080" 0 - 2 "%c00143"
2` [0 - 1] Luca Toni
67` [0 - 2] Luca Toni

"%c00029" 1 - 1 "%c00214"
36` [1 - 0] Fabio Simplicio
77` [1 - 1] Zlatan Muslimovic

"%c00038" 2 - 0 "%c00070"
41` [1 - 0] David Trezeguet
57` [2 - 0] Adrian Mutu

"%c00019" 2 - 2 "%c00068"
31` [1 - 0] Tommaso Rocchi
47` [1 - 1] Lorenzo D`Anna
66` [1 - 2] Sergio Pellisier
90` [2 - 2] Massimo Oddo (11m.)

"%c00200" 3 - 0 "%c00061"
35` [1 - 0] Massimo Bonanni
62` [2 - 0] Massimo Mutarelli
90` [3 - 0] Michele Ferri

86` Eugenio Corini ("Palermo") pašalintas iš aikštės