Trečioji "Lyon" pergalė Čempionų lygoje © Eurofootball.lt
Trečiadienį Čempionų lygoje vyko grupių varžybų trečiojo turo antrosios dienos susitikimai. Be suklupimų toliau žengia Prancūzijos čempionas "Lyon", dramatiškose rungtynėse palaužęs "Olympiacos", "Porto" netikėtai laimėjo prieš "Inter" ir išsaugojo viltis išlikti lygoje, o "Artmedia" iškovojo dar vieną tašką.

Pirmose E grupės runtynėse Milano San Siro stadione susitiko praėjusių metų tyrnyro pusfinalininkai "Milan" ir "PSV" klubai. Gan blankiai vykusiose rungtynėse daugiau galimybių turėjo šeimininkai, tačiau puikus olandų vartininko Heurelgo Gomeso žaidimas neleido Italijos ekipia išsiveržti į priekį.

Visiškai priešingai vykos kitos grupės rungtynės tarp "Fenerbahce" ir "Shalke" ekipų. Pirmieji į priekį jau 14-ąją minutę išsiveržė šeimininkai, tačiau antrajame kėlinyje viską aukštyn kojom apvertė du vienas po kito "Shalke" legionieriaus Lincolno pelnyti įvarčiai. Po šio smūgio "Fenerbahce" dar sugebėjo įmušti 2 įvarčius, tačiau vokiečiai taip pat pasižymėjo, tad rungtynės baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 3-3.

F grupėje trečią pergalę iš tiek pat galimų iškovojo Prancūzijos čempionas "Lyon" klubas. Tiesa šį kartą prancūzams teko gerokai pasinervinti, kadangi iki rungtynių pabaigos likus vos 6 minutėms "Olympiacos" buvo išlyginęs rezultatą. Vistik 89-ąją minutę savo ekipą išgelbėjo Sineyus Govou ir "Lyon" šventė dar vieną pergalę rezultatu 2-1, o Graikijos ekipa ir toliau lieka su nuliu tašku savo sąskaitoje.

Kitose grupės rungtynėse staigmeną galėjo pateikti "Rosenborg" klubas, po pirmojo kėlinio 1-0 pirmavęs prieš Madrido "Real" ekipą. Tačiau antrojo kėlinio pradžioje Jonathanas Woodgate`as sugebėjo rezultatą išlyginti ir norvegai palūžo iki rungtynių pabaigos praleisdami dar 3 įvarčius.
Verta paminėti, jog šiose rungtynėse tiesiog žibėjo "Real" saugas Davidas Beckhamas, atlikęs du rezultatyvius perdavimus ir pats kartą pasiuntęs kamuolį į vartus.

G grupėje netikėtumu užfiksuota nebuvo. Ir toliau gan užtikrintai pirmauja abu anglijos klubai - čempionų titulą ginantis "Liverpool" išvykoje 0-1 įveikė Briuselio "Anderlecht" ekipą, kuriai tai buvo jau septintasis pralaimėjimas iš eilės UEFA Čempionų Lygoje, o tuo tarpu Anglijos čempionė Londono "Chelsea" namuose tiesiog sumaigė Sevilijos "Betis", įveikdama Ispanijos ekipą net 4-0.

Visiškai priešingai vyko paskutiniosios H grupės rungtynės, kur kaip jau tapo įprasta netrūko netikėtumų. Namuose rungtyniavęs 2004-ųjų metų stipriausias Europos klubas "Porto" netikėtai net 2-0 įveikė garsųjį Milano "Inter" ir iškovojo pirmuosius savo taškus turnyre, o tuo tarpu dar iki šio sezono beveik niekam nežinoma Bratislavos "Artmedia" iš Slovakijos pratęsė sėkmingą savo pasirodymą atimdama du taškus iš Škotijos čempionų Glasgow "Rangers" - rungtynės baigėsi lygiosiomis 0-0.

Trečiadienio rezultatai

E grupė

"Milan" 0 - 0 "PSV"

"Fenerbahce" 3 - 3 "Schalke"
14` [1 - 0] Fabio Luciano
59` [1 - 1] Lincoln
62` [1 - 2] Lincoln
73` [2 - 2] Marcio Nobre
77` [2 - 3] Kevin Kuranyi
79` [3 - 3] Nicolas Anelka

87` Alex ("Fenerbahce") pašalintas iš aikštės

F grupė

"Lyon" 2 - 1 "Olympiacos"
4` [1 - 0] Juninho Pernambucano
84` [1 - 1] Pantelis Kafes
89` [2 - 1] Sidney Govou

"Real" 4 - 1 "Rosenborg"
40` [0 - 1] Roar Strand
48` [1 - 1] Jonathan Woodgate
52` [2 - 1] Raul Gonzalez
68` [3 - 1] Ivan Helguera
82` [4 - 1] David Beckham

G grupė

"Chelsea" 4 - 0 "Betis"
24` [1 - 0] Didier Drogba
44` [2 - 0] Ricardo Carvalho
59` [3 - 0] Joe Cole
64` [4 - 0] Hernan Crespo

"Anderlecht" 0 - 1 "Liverpool"
20` [0 - 1] Djibrill Cisse

H grupė

"Rangers" 0 - 0 "Artmedia"

"Porto" 2 - 0 "Inter"
22` [1 - 0] Marco Materazzi (į savo vartus)
35` [2 - 0] Benny McCarthy