"Bayern" nutraukė "Juventus" pergalingą seriją © Eurofootball.lt
UEFA Čempionų lygoje antradienį pratęstos grupių turnyro kovos, po kurių taškų nepraradę išliko du klubai - T.Henry sugrįžimo įkvėptas Londono "Arsenal" ir Miuncheno "Bayern", A grupės lyderių dvikovoje privertęs Turino "Juventus" patirti pirmąjį pralaimėjimą.

"Juve" iki šio susitikimo buvo laimėjusi visas savo rungtynes - septynis susitikimus iš tiek pat galimų Italijos čempionate ir abi rungtynes Čempionų lygoje. Visgi Miunchene jo laukė keršto už praėjusio sezono nesėkmes tarpusavio dvikovoje ištroškęs Vokietijos čempionas "Bayern".

Pilnutėlėje naujoje "Allianz" arenoje nuo pat rungtynių pradžios dominavo šeimininkai, kurie ir išsiveržė į priekį 32 minutę, kai S.Deislerio smūgis užklupo vartininką C.Abbiati nepasiruošusį. Po septynių minučių rezultatą smūgiu galva padidino M.Demichelis, ir Z.Ibrahimovičiaus įvartis per pridėtinį laiką "Juventus" ekipai išplėšti nors taško jau nebepadėjo.

Kitose A grupės varžybose "Brugge" komanda vienintelio B.Balabano įvarčio dėka išvykoje nugalėjo Vienos "Rapid" ir iškovojusi pirmąją pergalę atgaivino viltis užimti antrą vietą, nes dabar nuo "Juventus" klubo atsilieka trimis taškais.

B grupėje užtikrintai pirmauja "Arsenal", po išvykos į Prahą ir rungtynių su "Sparta" į savo sąskaitą įsirašęs dar tris taškus. Abu įvarčius nugalėtojams pelnė po traumos atsigavęs "kanonierių" lyderis Thierry Henry - pakeitęs susižeidusį J.A.Reyesą, prancūzas praėjus septynioms minutėms puikiu smūgiu išvedė savo komandą į priekį ir vėliau pridėjęs dar vieną įvartį su 186-iais tiksliais smūgiais aplenkė I.Wrightą ir tapo visų laikų rezultatyviausiu "Arsenal" žaidėju.

Į antrą vietą grupėje pakilo Amsterdamo "Ajax", rezultatu 2-0 įveikęs lygos debiutantą "Thun" klubą ir pasiekęs pirmąją pergalę bei vienu tašku aplenkęs nugalėtą varžovą. Laimėjimą olandams lėmė du veterano graiko I.Anastasiou įvarčiai 36 ir 55 minutėmis.

Pirmuosius taškus C grupėje prarado stipriausias Ispanijos klubas "Barcelona", išvykoje nesugebėjęs palaužti Atėnų "Panathinaikos" pasipriešinimo ir sužaidęs nulinėmis lygiosiomis. Kartu su graikais antrą poziciją dalinasi "Udinese", namuose išsigelbėjusi nuo pralaimėjimo prieš Brėmeno "Werder" - svečiai pirmavo įvartį į savo vartus įsimušus gynėjui Felipe, bet likus keturioms minutėms pasižymėjęs šeimininkų komandos puolėjas A.Di Natale išplėšė tašką.

Bene įdomiausia ir įnirtingiausia konkurencija vyksta D grupėje, kur abi rungtynės vėl baigėsi lygiosiomis: pirmaujantis "Man Utd", pusę antrojo kėlinio namuose žaidęs be iš aikštės pašalinto P.Scholeso, nepralaužė ketvirtoje vietoje esančio "Lille" gynybos, tuo tarpu "Villarreal" pirmavo prieš Lisabonos "Benfica" po J.R.Riquelmes realizuoto 11 metrų baudinio, bet M.Fernandesas rezultatą išlygino.

A grupė

"%c00001" 2 - 1 "%c00038"
32` [1 - 0] Sebastian Deisler
39` [2 - 0] Martin Demichelis
90` [2 - 1] Zlatan Ibrahimovic

"%c00269" 0 - 1 "%c00132"
75` [0 - 1] Bosko Balaban

B grupė

"%c00138" 2 - 0 "%c00177"
36` [1 - 0] Ioannis Anastasiou
55` [2 - 0] Ioannis Anastasiou

"%c00136" 0 - 2 "%c00041"
21` [0 - 1] Thierry Henry
74` [0 - 2] Thierry Henry

C grupė

"%c00133" 0 - 0 "%c00006"

"%c00063" 1 - 1 "%c00016"
64` [0 - 1] Felipe Diaz (į savo vartus)
86` [1 - 1] Antonio Di Natale

D grupė

"%c00040" 0 - 0 "%c00094"

"%c00086" 1 - 1 "%c00130"
72` [1 - 0] Juan Roman Riquelme (11m.)
77` [1 - 1] Manuel Fernandes