Ligue 1: Eilinė "Lyon" pergalė © Eurofootball.lt
Sekmadienį Prancūzijos "Ligue 1" pirmenybėse buvo sužaisti penkeri 10-ojo turo susitikimai, o mačas tarp "Ajaccio" ir "Lens" vienuolikių buvo atidėtas.

Užtikrintą pergalę ir vėl iškovojo bei nuo antroje vietoje esančio "P.S.G" klubo atitrūko dar vieno čempionų titulo siekiantis "Lyon". Šį kartą "Ligue 1" lyderiai išvykoje 1-3 įveikė "Rennes" ekipą, nepaisant to, kad jau 10-ąją minutę po praleisto Kimo Kallstromo įvarčio atsilikinėjo 1-0. Vistik antrajame kėlinyje "Lyon" parodė visą savo jėgą ir įmušęs 3 įvarčius į savo saskaitą įsirašė dar tris taškus.

Po gan ilgo nesėkmių ruožo į pergalių kelią šį savaitgalį sugrįžo "Monaco" klubas. Kunigaikštystės ekipa sekmadienį vienintelio Olivier Kapo įvarčio dėka išvykoje 0-1 palaužė "Lille" ekipą ir sumažino atsilikimą nuo jos iki minimumo.

Netikėtą nesėkmę sekmadienį patyrė penktoje vietoje iki šiol žengusi "Auxerre" ekipa. Iki tol gan sėkmingai pastaruoju metu žaidęs Osero klubas net 2-0 nusileido antroje turnyrinės lentelės pusėje žengusiai "Toulouse" ekipai. Į priekį "Toulouse" pačioje antrojo kėlinio pradžioje išvedė Achille Emana, o 53-ąją minutę Bryanas Bergougnouxas rezultatą padvigubino.

Dar vieną pergalę iškovojo ir iš 15-osios pozicijos į 9-ąją pakilo iš krizės brendantis "Marseille" klubas, išvykoje po atkaklios kovos minimaliu rezultatu palaužęs buvusio Edgaro Jankausko klubo "Nice" pasipriešinimą. Vienintelį rungtynių įvartį 75-ąją minutę pelnė Franckas Ribery.

Visi sekmadienio rungtynių rezultatai:

"%c00094" 0 - 1 "%c00036"
58` [0 - 1] Olivier Kapo

"%c00067" 1 - 3 "%c00055"
10` [1 - 0] Kim Kallstrom
52` [1 - 1] Juninho
73` [1 - 2] Tiago
89` [1 - 3] Sylvain Wiltord

"%c00092" 2 - 0 "%c00025"
46` [1 - 0] Achille Emana
53` [2 - 0] Bryan Bergougnoux

"%c00255" 1 - 1 "%c00034"
45` [0 - 1] Alexander Farnerud
73` [1 - 1] Ziad Jaziri

"%c00090" 0 - 1 "%c00071"
75` [0 - 1] Franck Ribery