SFL: "Prelegentai" sugebėjo įveikti "Užupį" © Eurofootball.lt
"Sekmadienio Futbolo Lygoje" sužaisti dar aštuoni susitikimai. Tik trejos rungtynės vyko be didesnės intrigos, tuo tarpu visi kiti mačai pasižymėjo dideliu kovingumu ir komandų žaidėjų noru laimėti ir pakilti kuo aukščiau turnyrinėje lentelėje.

A divizione centrinė turo dvikova vyko "Vilniaus pedagoginio universiteto" stadione, kur susikovė "Prelegentų" ir "Užupio" komandos. Mačą aktyviau pradėję užupiečiai jau 12 rungtynių minutę išsiveržė į priekį. Po perdavimo iš dešinio krašto "Užupio" puolėjas, vienu lietimu pasiuntė kamuolį į vartus. Po šio šalto dušo "Prelegentai" tarsi atsibudo ir vis dažniau pradėjo lankytis priešininkų aikštelės pusėje. Baiginėjantis pirmajam kėliniui šou verslo žvaigždžių perpildyta komanda sugebėjo rezultatą išlyginti. Antrajame kėlinyje žaidimas išsilygino. Abu klubai keisdavosi atakomis, tačiau skirtingai negu "Užupiui", "Prelegentams" pavyko įmušti dar vieną įvartį. Atsidūrę pralaiminčiųjų vaidmenyje "Užupio" žaidėjai užspaudė "Prelegentus", tačiau daugybės puikių progų išnaudoti nepavyko. "Prelegentų" komandoje išskirti reikėtų puikiai ginyboje rungtyniavusius Marijoną Mikutavičių ir Ričardą Zdančių.

Kitose A diviziono varžybose susitiko "Lics" ir "Tygelio" vienuolikės. "Tygeliui" pergalė buvo būtina kaip oras, tuo tarpu "Lics" kovoti galėjo nebent dėl išlikimo A divizione. "Tygelis" išsiveržė į priekį pirmojo kėlinio pabaigoje, kai po perdavimo į baudos aikštelę, "Tygelio" saugas sugebėjo smūgiu galva permesti kamuolį per "Lics" vartininką. Žaidėjai ilsėtis išėjo rezultatui esant 1-0, o prasidėjus antrajam kėliniui "Tygelio" puolėjas puikiai permetęs vartininką rezultatą padvigubino. Tačiau pralaiminėdami rezultatu 2-0, "Lics" vyrai nenuleido rankų ir metėsi lemiamam šturmui. Maždaug 20 kėlinio minučių "Tygelio" komanda buvo užspausta savo aikštės pusėje, o politikų atakos ritosi viena po kitos. Puikios progos neišnaudojo Petras Auštrevičius, kuris nesugebėjo pataikyti į tuščius vartus iš kelių metrų. Visgi "Lics" sugebėjo pasiųsti kamuolį į vartus. Po perdavimo į baudos aikštelę "Lics" vienuolikės saugas kyštelėjo galvą ir kamuolys suspurdėjo vartų tinkle. Po šio įvarčio "Lics" turėjo dar bent 3 šimtaprocentines progas pasižymėti, tačiau savo šansų neišnaudojo. Verta paminėti, jog rungtynėms artėjant prie pabaigos nervai neišlaikė "Lics" gynėjui Evaldui Rutkauskui, kuris savo pyktį bandė išlieti ant "Tygelio" žaidėjų.

Likusiose A diviziono rungtynėse "Kiemas" iškovojo antrą pergalę iš eilės. Šį kartą, nors ir labai sunkiai, jie 2-0 privertė nusileisti "Navigatorius".

B divizione lyderių dvikovoje susitiko "Kapočių" ir "Viči" komandos. Po labai atkaklios kovos teisėjas užfiksavo rezultatyvias lygiąsias 2-2. "Kapočiai" galėjo ir laimėti šias varžybas bei užsitikrinti grupės nugalėtojų titulą, tačiau Vasilijus Novickovas nesugebėjo išnaudoti 11 metrų baudinio.

Kitos dvi B diviziono varžybos vyko be didesnės intrigos. "Pietų IV" nesunkiai rezultatu 6-0 nugalėjo "Šaltupį", o "Viesulas" palaužė prastai rungtyniaujančius ir greičiausiai į C divizioną nukrisiančius "Studentus" 3-0.

C divizione prasidėjo antro rato varžybos. Pirmame rate "F.1.C." ir "Krušos" akistata baigėsi lygiosiomis 2-2. Keista, bet ir šiame ture vykusiose antrose tarpusavio rungtynėse buvo užfiksuotas toks pat rezultatas.

Tuo tarpu kitame mače "Gangai" nepasigailėjo "Vovos" ir sutriuškino juos 7-0. Kovoti dėl pirmos vietos C divizione šansų neturi tik "Vovos" vienuolikė, tuo tarpu tarp kitų trijų komandų per likusius du turus vyks išties atkakli kova.

Visi šio turo rezultatai:

A divizionas

"LiCS" 1-2 "Tygelis"

12` 0-1 Žilvinas Mockus
50` 0-2 Livijus Cizikas
67` 1-2 Linas Baltušis

Teisėjas - Nikolajus Puzirejus

"Navigatoriai" 0-2 "Kiemas"

21` 0-1 Karolis Astrauskas
57` 0-2 Genadijus Kuliominas

Įspėti:
17` Andrius Zaleskas
28` Linas Urbanavičius
69` Dmitrijus Kirjackis (Visi iš "Navigatorių")

Teisėjas - Regimantas Jasiūnas

"Prelegentai" 2-1 "Užupis"

16` 0-1 Dainius Vasiliauskas
38` 1-1 Liutauras Einoris
67` 2-1 Liutauras Einoris

Teisėjas - Anatolijus Rezepovas

B divizionas

"Pietų IV" 6-0 "Šaltupys"

2` 1-0 Juozas Adamonis
4` 2-0 Kęstutis Duchnovič
35` 3-0 Andrius Bulonas
52` 4-0 Mindaugas Kasperūnas
59` 5-0 Jonas Strazdas
73` 6-0 Mindaugas Kasperūnas(11m.)

Teisėjas - Aleksandras Melnikovas

"Viči" 2-2 "Kapočiai"

15` 1-0 Rokas Kulys
52` 1-1 Marius Kersnauskas
70` 2-1 Vasilis Novickas
82` 2-2 Marius Kersnauskas

Teisėjas - Kadis Jugas

"Studentai" 0-3 "Viesulas"

(Viesulo žaidėjų pavardės neįskaitomos)

C divizionas

"Kruša" 2-2 "F.1.C"

12` 1-0 Žygimantas Zaleckas(F.1.C.-į savo vartus)
52` 2-0 Julius Petrašiūnas
70` 2-1 Domas Vocylius
81` 2-2 Vygantas Skestenis

"Vova" 0-7 "Gangai"

20` 0-1 Vytautas Gudynas
33` 0-2 Justas Nalickas
52` 0-3 Evaldas Garška
57` 0-4 Donatas Jankauskas
67` 0-5 Donatas Jankauskas
70` 0-6 Vytautas Gudynas
74` 0-7 Gerardas Papinigis