Bundesliga: "Bayern" tapo vienvaldžiais lyderiais © Eurofootball.lt
Ir toliau tęsiasi Vokietijos futbolo pirmenybės. Šeštadienį Bundesligoje buvo sužaisti septyni trečiojo turo susitikimai, po kurių lygoje liko tik viena ekipa, šį sezoną dar nepraradusi taškų - tai čempionų titulą ginantis Miuncheno "Bayern" klubas.

"Bayern" ekipa namuose 3-0 įveikė sostinės "Hertha" klubą. Pirmąjį įvartį Miuncheno ekipa įmušė pačioje antrojo kėlinio pradžioje - smūgiu iš maždaug iš 18 metrų kamuolį į vartus pasiuntė vokietis M.Ballackas. Iki susitikimo pabaigos likus žaisti penkias minutes šeimininkų pergalę užtvirtino M.Schollis, o dar po poros minučių "Hertha" ekipą galutinai "palaidojo" puolėjas R.Makaayus. Beje, tai buvo jau šeštasis olando įvartis šį sezoną.

Pirmąją pergalę iškovojo Bundesligos naujokė "Eintracht" ekipa. Autsaiderių dvikovoje Frankfurto klubas namuose, palaikomas 40 tūkstančių gerbėjų, 1-0 palaužė "Nurnberg" ekipą ir padovanojo fanams ilgai lauktą pergalę. Vienintelį, o kaip vėliau paaiškėjo ir lemiamą įvartį šiame mače pelnė "Eintracht" žaidėjas J.Jonesas.

Daug prasčiau sekėsi kitiems lygos naujokams "Koln" futbolininkams. Dvi pirmąsias sezono varžybas laimėjęs Kiolono klubas šįkart namuose turėjo pripažinti "Kaiserslautern" ekipos pranašumą. Svečiai išsiveržė į priekį 19-ąją minutę po tikslaus H.Altintopo smūgio.

Vėliau "Kaiserslautern" turėjo dar pora progų, tačiau "Koln" vartininkas S.Wasselsas gelbėjo savo klubą nuo praleisto įvarčio. Vis dėlto svečiai sugebėjo dar kartą įmušti - 79-ąją minutę po gynėjų klaidos antrąjį savo įvartį šiame mače įmušė H.Altintopas.

"Koln" nepasidavė ir per devynias minutes sugebėjo išlyginti rezultatą, tačiau tašką šiame susitikime padėjo "Kaiserslautern" futbolininkai - jau per teisėjo pridėtą laiką "Koln" gynėjas C.Springeris savo baudos aikštelėje nugriovė varžovų ekipos žaidėją, vienuolikos metrų baudinį sėkmingai realizavo E.Skela ir "Kaiserslautern" išplėšė pergalę rezultatu 2-3.

Dar vienas įdomus mačas vyko tarp "Wolfsburg" ir "Bayer" komand7. Svečiai iš Leverkuseno pirmavo po D.Berbatovo įvarčio, tačiau šeimininkai nesutriko ir dar prieš pirmojo kėlinio pabaigą A.D'Alessandro išlygino rezultatą. Po pertraukos šeimininkų žaidėjas P.Thiamas įmušė dar vieną įvartį ir taip padėjo "Wolfsburg" klubui iškovoti sunkią pergalę. Beje, antrajame kėlinyje iš aikštės buvo pašalinti du "Bayer" žaidėjai.

Pirmus taškus šiame sezone prarado "Schalke" klubas. Gelsenkircheno ekipa namuose 1-1 sužaidė su "Gladbach". Pirmieji progą pasižymėti turėjo "Schalke" futbolininkai, tačiau fantastišką reakciją pademonstravęs "Gladbach" vartininkas K.Kelleris sugebėjo išgelbėti savo klubą nuo praleisto įvarčio. Sužaidus apie pusvalandį "Schalke" turėjo dar vieną gerą progą, bet šįkart E.Sandas nesugebėjo "uždaryti" į baudos aikštelę skersuoto kamuolio.

Netrukus "Gladbach" futbolininkai išnaudojo sukurtą progą ir 41-ąją minutę išsiveržė į priekį - po O.Neuvillo smūgio iš baudos aikštelės krašto, "Schalke" vartininkas atmušė kamuolį tiesiai prieš vartus ir "Gladbach" saugas K.Bogelundas galingu smūgiu iš 18 metrų pasiuntė kamuolį tiesiai į viršutinį vartų kamputį.

Nepaisant praleisto įvarčio "Schalke" toliau dominavo aikštėje ir 54-ąją susitikimo minutę sugebėjo išlyginti rezultatą - kamuolį į svečių vartus galva pasiuntė E.Sandas. Per likusį laiką šeimininkai turėjo dar keletą progų, tačiau pergalingo įvarčio pasiekti nesugebėjo.

Ne itin sėkmingas savaitgalis buvo "Werder" klubui. Nesenai vietą Čempionų lygoje užsitikrinę Brėmeno futbolininkai namuose sužaidė lygiosiomis 1-1 su kol kas blankiai rungtyniaujančia "Stuttgart" ekipa. Šeimininkai pirmavo po 41-ąją minutę I.Klasničiaus galva įmušto įvarčio, tačiau antrojo kėlinio pradžioje J.D.Tomassonas išlygino rezultatą.

Tokiu pačiu rezultatu baigėsi ir mačas tarp "Hamburger" ir "Hannover" klubų. Verta paminėti, jog visus tris šio sezono susitikimus "Hannover" ekipa baigė lygiosiomis.

Šeštadienio varžybų statistika

"%c00011" 2 - 1 "%c00008"
22' [0 - 1] Dimitar Berbatov
39' [1 - 1] Andres D'Alessandro
54' [2 - 1] Pablo Thiam

76' Roque Junior, 90' Marko Babic ("Bayer") pašalinti iš aikštės.

"%c00256" 2 - 3 "%c00014"
19' [0 - 1] Halil Altintop
79' [0 - 2] Halil Altintop
81' [1 - 2] Matthias Scherz
90' [2 - 2] Lukas Podolski
90'+3 [2 - 3] Ervin Skela (iš 11m. baudinio)

"%c00016" 1 - 1 "%c00027"
41' [1 - 0] Ivan Klasnic
50' [1 - 1] Jon Dahl Tomasson

"%c00257" 1 - 0 "%c00208"
68' [1 - 0] Jermaine Jones

"%c00001" 3 - 0 "%c00105"
47' [1 - 0] Michael Ballack
85' [2 - 0] Mehmet Scholl
87' [3 - 0] Roy Makaay

"%c00015" 1 - 1 "%c00105"
41' [0 - 1] Kaspar Bögelund
54' [1 - 1] Ebbe Sand

"%c00024" 1 - 1 "%c00088"
18' [0 - 1] Jiri Stajner
22' [1 - 1] Mehdi Mahdavikia