Sekmadienio "Premier" lygos rungtynių apžvalga. © Eurofootball.lt
Anglijos čempionate sužaistos šešerios rungtynės, pateikiame jų apžvalgą:

“%c00049” 3 - 2 “%c00042”

11’ [0 - 1] Hernan Crespo
39’ [1 – 1] Darius Vassell
49’ [2 – 1] Thomas Hitzlsperger
52’ [3 – 1] Lee Hendrie
90’ [3 – 2] Hernan Crespo

“Chelsea” išsiveržę į priekį 11-ąją minutę ir laikė persvarą didžiąją dalį pirmojo kelinio, kada prasidėjo „Aston Villa“ dominavimas. Po trijų įvarčių i „Chelsea“ vartus, jau 2-ąją rungtynių dalį rezultatu 3-1 pirmavo „Aston Villa“ vienuolikė. Tik rungtynių pabaigoje įmuštas įvartis 90-tą minutę sušvelnino rezultatą, tačiau „Aston Villa“ klubas šventė pergalę prieš vieną iš lyderių ir iškovojo labai reikalingus taškus.

„%c00045” 0 – 1 “%c00043”

63’ [0 – 1] Shaun Bartlett

Vienintelis įvartis nulėmęs rungtynių baigtį buvo įmuštas 63-ąją minutę.
“Charlton Athletic” pakilo į 7-tą vietą. „Liverpool” ši pergalė buvo reikalinga, tačiau nieko negalėję padaryti, jie turėjo pripažinti priešininkų pranašumą. „Liverpool” dabar dalinasi 4,5-tą vietą su “Newcastle” turintys po 49-nis taškus.

“%c00053” 3 – 1 “%c00047”

23’ [1 – 0] Juninho Paulista
32’ [2 – 0] Szilard Nemeth
49’ [3 – 0] Massimo Maccarone
70’ [3 – 1] James Beattie

Po nesunkios pergalės “Middlesbrough” atsiplėšė nuo “Southampton” trimis taškais ir pakilo į 9-tą vietą. Iki 70-tos minutės “Middlesbrough” užtikrintai pirmavo net 3-ais įvarčiais, tik po to įmuštas James Beattie įvartis sušvelnino rezultatą, tačiau tai nepaveikė rungtynių baigties.

“%c00057” 3 - 1 “%c00048”

45’ [1 – 0] Dejan Stefanovic
62’ [2 – 0] Lomana Tresor Lua-Lua
67’ [2 – 1] Stern John
73’ [3 – 1] Yakubu Ayegbini

Rungtynių pradžia vyko ramiai, tik pirmojo kėlinio pabaigoje po įmušto įvarčio "Portsmouth"įsiveržė į priekį. Po to komandoms apsikeitus įvarčiais rezultatas buvo 2-1, ir 73-čią minutę po įvarčio 16-toje vietoje esantys“Portsmouth” užsitikrino pergalę. 8-toje vietoje esančius “Birmingham” futbolininkus, šie trys taškai butu pakėlę į kovą dėl 4-tos vietos turnyrinėje lentelėje.

“%c00052” 1 – 1 “%c00054”

25’ [0 – 1] Nicolas Anelka
52’ [1 – 1] Jermaine Defoe

25-ąją minutę įmušė “Tottenham” futbolininkai, šią persvąrą išlaikė iki 52-tros minutės, kai rezultatą išlygino Anelka. Iki rungtynių pabaigos situacija nesikeitė, ir rungtynės baigėsi rezultatu 1-1.

“%c00060” 1 – 2 “%c00050”

43’ [0 – 1] Henrick Pedersen
44’ [1 – 1] Henri Camara
90’ [1 – 2] Kevin Davies

Rungtynių pradžioje abi komandos žaidė lygiai ir tik 43-ąją minutę “Bolton” futbolininkai išsiveržė į priekį prieš autsaiderius, tačiau po minutės “Wolves” išlygino rezultątą. Ir toliau komandos žaidė apylygiai, tik paskutinę minutę “Bolton” komandos įmuštas įvartis lėmė jų pergalę. “Bolton” pasinaudoję “Tottenham” lygiosiomis aplenkė juos trimis taškais ir dabar yra dvylikti.