Škotijos pirmenybių starte - "Hearts" pergalė ir S.Mikoliūno įvartis © Eurofootball.lt
Edinburgo "%c00219" sėkmingai startavo Škotijos pirmenybėse. G.Burley auklėtiniai pirmame mače 4:2 įveikė "Kilmarnock" ekipą ir iškovojo pirmuosius tris taškus. Mače rungtyniavo ir du lietuviai - Edgaras Jankauskas rungtyniavo visas rungtynes ir uždirbo 11 metrų baudinį, o Saulius Mikoliūnas 69 minutę buvo pakeistas.

"Kilmarnock" 2 - 4 "Hearts"
"Rugby park" stadionas, 7847 žiūrovai
12' [1 - 0] Steven Naismith
12' [1 - 1] Rudi Skacel
46' [1 - 2] Roman Bednar
61' [1 - 3] Saulius Mikoliūnas
74' [2 - 3] Gordon Greer
89' [2 - 4] Paul Hartley (iš 11 metrų baudinio)

Pirmieji į priekį įsiveržė aikštės šeimininkai, kai jau 12 minutę Stevenas Naismithas smūgiu iš 5 metrų nuginklavo "Hearts" vartininką Craigą Gordoną. Visgi jau kitos atakos metu kone identišką įvartį pelnė svečių komandos naujokas iš Čekijos Rudis Škacelis. Visas rungtynes žaidęs Lietuvos rinktinės puolėjas Edgaras Jankauskas skersavo kamuolį iš kairiojo krašto ir nors pirmąjį Romano Bednaro smūgį vartininkas atrėmė, pirmasis prie kamuolio suskubo ir jį į vartus pasiuntė būtent čekas.

Greitu tempu vykusiose rungtynėse kitas įvartis krito 51 antrojo kėlinio sekundę. R.Škacelis perdavė kamuolį iš kairiojo krašto E.Jankauskui, šis galva atmetė jį Romanui Bednarui ir šis antrą kartą nuginklavo Alaną Combę.

Po 15 minučių pasižymėjo ir jaunasis Saulius Mikoliūnas. Legionierius iš Lietuvos puikiu smūgiu iš 18 metrų kaire koja pasiuntė kamuolį į viršutinį vartų kampą, nepalikdamas jokių šansų varžovų vartininkui. Nors "Kilmarnock" spėjo sušvelninti rezultatą, priešpaskutinę mačo minutę Paulas Hartley iš 11 metrų baudinio, kurį uždirbo lietuvis Edgaras Jankauskas, įtvirtino pirmąją "Hearts" pergalę naujajame sezone.

"Hearts" sudėtis: Gordon; Neilson, McAllister, Pressley, Webster; Skacel, Hartley, MacFarlane, Mikoliunas (90' Simmons); Bednar (69' Elliot), Jankauskas.

Kiti Škotijos pirmenybių rezultatai:

"Motherwell" 4 - 4 "Celtic"
14' [0 - 1] John Hartson
20' [1 - 1] Brian Kerr
32' [1 - 2] John Hartson
44' [1 - 3] John Hartson (iš 11 metrų baudinio)
58' [2 - 3] Jim Hamilton
60' [3 - 3] Scott McDonald
84' [4 - 3] William Kinniburgh
90' [4 - 4] Craig Beattie

"Dundee United" 1 - 1 "Aberdeen"
7' [1 - 0] Lee Miller
48' [1 - 1] Barry Nicholson

"Hibernian" 1 - 1 "Dunfermline"
12' [0 - 1] Greg Shields
74' [1 - 1] Garry O'Connor

40' iš aikštės pašalintas Scott Brown ("Hibernian")

"Falkirk" 0 - 2 "Iverness C.T"
57' [0 - 1] Craig Brewster
82' [0 - 2] Craig Brewster