Intertoto taurėje - "Deportivo" ir "Valencia" pergalės © Eurofootball.lt
Trečiadienį sužaistose pirmose UEFA Intertoto turnyro pusfinalio rungtynėse itin didelių staigmenų užfiksuota nebuvo: pergales šventė La Korunijos "Deportivo", "Valencia" ir "Hamburger", o "Marseille" ir "Lazio" dvikova baigėsi lygiosiomis.

Didžiausią žingsnį finalo link žengė 2004 metų UEFA Taurės laimėtoja "Valencia", trijų saugo Rufete ir vieno gynėjo Emiliano Moretti įvarčių dėka 4-0 namuose sutriuškinusi "Roda" ekipą iš Olandijos. "Valencia" gretose sėkmingai žaidė naujokai Edu ir Patrickas Kluivertas, sukūrę po įvartį.

Dar vienos įdomios rungtynės vyko Ispanijos mieste La Korunjoje, kur vietos "Deportivo" 2-1 įveikė "Newcastle". Pirmieji po Rubeno įvarčio į priekį išsiveržė šeimininkai, tačiau rezultatą išlygino Lee Bowyeris. Vis tik svarbią pergalę šeimininkams iškovoti leido Jorge Andradės įvartis.

Kitoje šio turnyro grandų - Romos "Lazio" ir "Marseille" dvikovoje vyko atkakli kova, kuri baigėsi lygiosiomis 1-1. Pirmiejį į priekį išsiveržė italai, kai 42-ą minutę veteranas Paolo di Canio įmušė įvartį. Tačiau jie savo persvaros išlaikyti nesugebėjo - 69 minutę Abdoulaye Meite išlygino rezultatą ir įgijo įvarčio svečiuose pranašumą.

Dvikova tarp potencialių Vilniaus "Žalgirio", kuris, kaip jau skelbėme, 2-1 namie pralaimėjo Klužo "Ecomax" klubui iš Rumunijos, varžovų "Wolfsburg" ir "Lens" baigėsi nulinėmis lygiosiomis.

Kitas Vokietijos klubas "Hamburger SV" svečiuose naujoko Rafaelio van der Vaarto įvarčio 4-ą antro kėlinio minutę dėka šventė minimalią pergalę Čekijoje prieš Olomouco "Sigma" ekipą.

Atsakomosios rungtynės bus žaidžiamos kitą trečiadienį, rugpjūčio 3 dieną.