Prancūzijos supertaurę iškovojo "Lyon" © Eurofootball.lt
Prancūzijos čempionas "%c00055" naująjį sezoną pradėjo įspūdingai įveikdamas šalies taurės laimėtoją "%c00025" klubą supertaurės varžybose. Net tris įvarčius nugalėtojams pelnė komandoje debiutavęs norvegas Johnas Carew.

Vasarą iš "Besiktas" į "Lyon" perėjęs J.Carew jau antrąją minutę uždirbo 11 metrų baudinį į savo varžovų vartus, ir jį realizavo bei savo komandą į priekį išvedė jaunasis Hatemas Ben Arfa.

Nors netrukus rezultatą išlygino Lionelis Mathisas, sužaidus pusvalandį Carew atstatė "Lyon" pranašumą ir pridėjo dar du įvarčius antrajame kėlinyje - Gerardo Houllier auklėtiniai nugalėjo be penkių pagrindinių žaidėjų rungtyniavusius varžovus rezultatu 4-1.

Šios komandos tarpusavyje dėl supertaurės buvo susikovusios 2003 metais, ir tada Lijono klubas taip pat šventė pergalę. Keturiskart Prancūzijos čempionai savo titulo gynybą pradės ateinantį sekmadienį, o "Ligue 1" pirmenybės prasideda jau penktadienį.