Lygiosios su "Sochaux" atidėjo PSG triumfą Prancūzijoje © Eurofootball.lt
Savaitgalį Prancūzijos stadionuose buvo žaidžiami XXXV-ojo "Ligue 1" pirmenybių turo susitikimai.

Titulą sekmadienį galėję užsitikrinti Laurento Blanco treniruojami "Paris St.Germain" futbolininkai išvykoje sužaidė lygiosiomis su viena iš čempionato autsaiderių, "Sochaux" ekipa.

24-ąją minutę įmuštas Edinsono Cavani įvartis suteikė pranašumą paryžiečiams, tačiau 56-ąją minutę jį nubraukė Thiago Silvos įvartis į savus vartus.

Kitame mače "Olympique Lyonnais" klubas namuose nepaliko jokių vilčių "Bastia" futbolininkams. Į varžovų vartus Remi Garde auklėtiniai įmušė keturis įvarčius.

Šeštadienį vykusiuose susitikimuose pergales iškovojo dar dvi pirmojo ketverto komandos: Dimitaro Berbatovo vedama "Monaco" ekipa išvykoje sutriuškino "Ajaccio", o "Saint-Etienne" futbolininkai įveikė "Evian TG" pasipriešinimą".

Vakariniame sekmadienio susitikime "Lille" rezultatu 2 - 1 nugalėjo "Bordeaux" vienuolikę.