"Everton" nusileido "Southampton" ekipai, R.Giggso "Man Utd" sutrypė "Norwich" (VIDEO) © Eurofootball.lt
Šeštadienį Anglijos "Premier" lygoje prasidėjo XXXVI-asis turas.

Anksčiausiose rungtynėse Mauricio Pochettino treniruojama "Southampton" ekipa namuose nugalėjo "Everton" klubą.

Roberto Martinezo auklėtiniai jau nuo pat mačo pradžios turėjo vytis varžovus, nes 1-ąją mačo minutę į savus vartus įsimušė Antolinas Alcarazas.

Pirmajame kėlinyje dominavę šeimininkai išprovokavo dar vieną varžovų klaidą 30-ąją minutę. Šįkart į savus vartus kamuolį pasiuntė Seamusas Colemanas.

Likusį rungtynių laiką atsitiesti bandė svečiai, tačiau sau susikurtų problemų išspręsti nepavyko, todėl "Southampton" šventė pergalę rezultatu 2 - 0.

Kitame mače minimalią pergalę išvykoje iškovojo "Tottenham" futbolininkai, išvykoje po Danny Rose'o įvarčio nugalėję "Stoke City" klubą.

Pergales taip pat iškovojo "West Bromwich" ir "Swansea City" ekipos, nugalėjusios atitinkamai "Aston Villa" ir "West Ham" vienuolikes.

Rungtynės tarp "Fulham" ir "Hull City" vienuolikių baigėsi lygiosiomis 2 - 2.

Vakarinėse rungtynėse Ryano Giggso vadovaujama "Manchester United" ekipa namuose nepaliko jokių vilčių "Norwich City" futbolininkams.

Po du kartus "raudonųjų velnių" gretose pasižymėjo Wayne'as Rooney ir Juanas Mata.