EL: "Benfica" išplėšė pergalę prieš "Juventus", "Sevilla" palaužė "Valencia" ekipą (VIDEO) © Eurofootball.lt
Ketvirtadienį vakare UEFA Europos lygoje buvo žaidžiami pirmieji pusfinalio susitikimai.

Lisabonoje vietos "Benfica" susitiko su Italijos čempionais Turino "Juventus" futbolininkais.

Jau 3-ąją minutę po Ezequielio Garay įvarčio šeimininkai įsiveržė į priekį, tačiau rezultatas tapo lygus 73-ąją minutę, kai pasižymėjo Carlosas Tevezas.

Tačiau puikų įvartį įmušęs Lima 84 min. sugrąžino pranašumą Portugalijos ekipai ir į Turiną komanda važiuose turėdama vieno įvarčio persvarą.

Kitame mače, akistatoje tarp Ispanijos ekipų, triumfavo "Sevilla" futbolininkai, namuose rezultatu 2 - 0 nugalėję "Valencia" klubą.

Abu įvarčiai buvo įmušti pirmojo kėlinio antroje pusėje. Įvarčius nugalėtojams mušė Stephane'as M'Bia ir Carlosas Bacca.

Atsakomieji mačai bus žaidžiami lygiai už savaitės.

"Benfica" 2 - 1 "Juventus"
3' [1 - 0] E.Garay
73' [1 - 1] C.Tevez
84' [2 - 1] Lima

"Sevilla" 2 - 0 "Valencia"
33' [1 - 0] S.M'Bia
36' [2 - 0] C.Bacca