"Barcelona" namuose iškovojo svarbią pergalę prieš "Athletic" klubą (VIDEO) © Eurofootball.lt
Sekmadienį Ispanijos "Primera" čempionate buvo sužaistos dar ketverios XXXIV-ojo turo rungtynės.

"Camp Nou" stadione svarbią pergalę iškovojo "Barcelona" futbolininkai, kurie po atkaklios kovos rezultatu 2-1 palaužė Bilbao "Athletic".

50-ąją minutę Aritzas Adurizas išvedė svečius į priekį, tačiau kiek vėliau katalonai į "Athletic" išpuolį atsakė dvejais tiksliais smūgiais.

72-ąją minutę rezultatą išlygino Pedro, o vos po dviejų minučių Lionelis Messi pasiuntė pergalingą įvartį, kurio dėka "Barca" įsirašė tris taškus į savo sąskaitą.

Ispanijos čempionai bent laikinai pakilo į antrąją vietą, o nuo lyderio Madrido "Atletico" klubo juos skiria 4 taškai.

Kitose rungtynėse "Sevilla" nepasigailėjo "Granada" vienuolikės, "Almeria" privalėjo pripažinti Vigo "Celta" pranašumą ir Madrido "Rayo Vallecano" be vargo įveikė Sevilijos "Real Betis".