"Liverpool" ir "Arsenal" šventė pergales išvykose, "Everton" neturėjo vargo prieš "Man Utd" (VIDEO) © Eurofootball.lt
Sekmadienį Anglijos "Premier" lygoje buvo žaidžiami trys XXXV-ojo turo susitikimai.

Brendano Rodgerso vadovaujami "Liverpool" futbolininkai žengė dar vieną žingsnį titulo link.

"Carrow Road" stadione svečiai iš Mersisaido po atkaklios kovos įveikė "Norwich City" futbolininkus.

Jau 4-ąją minutę į priekį "Liverpool" ekipą išvedė Raheemas Sterlingas, o 11-ąją rezultatas jau buvo 2 - 0 po Luiso Suarezo įvarčių.

Antrajame kėlinyje šeimininkai atsigavo ir sušvelnino rezultatą. 54-ąją minutę pasižymėjo Gary Hooperis.

Netrukus R.Sterlingas sugrąžino svečiams dviejų įvarčių pranašumą, kurį 77-ąją minutę vėl sušvelnino Ryanas Snodgrassas ir rezultatas tapo 2 - 3.

Paskutinėmis rungtynių akimirkomis šeimininkams varžovų spausti nesisekė, todėl "Liverpool" įsirašė tris svarbius taškus ir iki čempionato pabaigos likus 3 turams prieš artimiausius persekiotojus turi 5 taškų pranašumą.

Vėliau vykusiame susitikime Londono "Arsenal" futbolininkai sutvirtino savo pozicijas kovoje dėl vietos Čempionų lygoje.

Arsene'o Wengero auklėtiniai išvykoje nepaliko vilčių "Hull City" klubui. Į pergalę komandą vedė Aaronas Ramsey, pasižymėjęs kartą ir atlikęs rezultatyvų perdavimą dublį įmušusiam Lukašui Podolskiui.

Paskutinėse sekmadienio rungtynėse "Everton" ekipa namuose priėmė Davido Moyeso treniruojamą "Manchester United" klubą.

"Raudonieji velniai" mačo pradžioje daugiau kontroliavo kamuolį, tačiau ne žaidimo eigą: aikštės šeimininkų atakos buvo žymiai pavojingesnės.

Vienos iš kontratakų metu, Romelu Lukaku smūgiuotą kamuolį ranka lietė Philas Jonesas, todėl teisėjas paskyrė 11 metrų baudinį.

Jį sėkmingai realizavo ir į priekį komandą išvedė gynėjas Leightonas Bainesas.

Prieš pat pertrauką buvusio "Everton" stratego D.Moyeso komanda atsidūrė nepavydėtinoje situacijoje, mat skirtumą padvigubino Kevinas Mirallasas, gavęs puikų perdavimą iš Seamuso Colemano.

Antrajame kėlinyje "Man Utd" daug kontroliavo kamuolį, tačiau nuo visų varžovų atakų puikiai gynėsi šeimininkų ekipos gynyba.

Po šios pergalės "Everton" išlieka 5-oje turnyrinės lentelės vietoje ir nuo 4-oje vietoje esančių "Arsenal" futbolininkų atsilieka 1 tašku.